Finále za dveřmi !

Zdeněk Uherka – Út, 31/03/2009 – 20:27

Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho, ani vy .. kecy kecy kecy, ale co kecy nejsou, je blížící se termín finále - v sobotu 25.4. se vše korfbalové sjede do Znojma podívat, kdo letos pozvedne nad hlavu zlatý pohár vítěze, a my pojedeme taky. Potvrď svoji účast na finále, a pokud víš o někom z nekorfbalistů - diváci, fanoušci - kdo by chtěl jet, napiš sem nebo na můj mail, kolik takových lidí máš, ať víme, kolik autobusů objednat ;-)

Kategorie:

Jedu, zustavam na party, ale

Jedu, zustavam na party, ale spat tam asi nebudu. Auto pripadne beru.

Miňa

Jan Mynařík – Út, 31/03/2009 – 22:06

Jedu

beru auto, kdy pojedu zpátky absolutně netuším...ale přespávat nechci. Vezmu 2-3 lidi, v případě velmi, ale opravdu velmi naléhavé potřeby 3-4. Zatím nevím přesně.

mauh (bez ověření) – Čt, 02/04/2009 – 18:05

yes

jedu taky a asi bez transparentu:-)))))))))

Z11 (bez ověření) – Čt, 02/04/2009 – 22:19

Finále, jako korfbalovou

Finále, jako korfbalovou událost každého roku, by si neměl nechat ujít žádný z korfbalistů ... a zejména naši mladí. To jsou ti, proč se v tomto avízu mluví o autobusu. Takže potřebujeme jejich závazný seznam (něco se bude přispívat na autobus a vstupenka na finále bude opět asi 20 Kč), abychom věděli, jestli se autobus vyplatí. Stejně tak dejte vědět, jestli budou chtít jet vaši kamarádi, rodiče a známí!

Miňa

Jan Mynařík – Čt, 02/04/2009 – 22:40

Ahoj, já pojedu, ale po

Ahoj, já pojedu, ale po vlastní ose...

Leňa (bez ověření) – Pá, 03/04/2009 – 08:40

Final four

Za Copkovy hlásím, že do Znojma jedeme v pátek a zůstáváme do neděle :-)

Lenka C. (bez ověření) – Pá, 03/04/2009 – 18:50
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i