VIDEO: správná technika ... ale koš lze dát jakkoliv ;-)

Jan Mynařík – Út, 12/05/2009 – 17:25

Jak jsem přemýšlel, o čem bude tento článek, tak mě napadlo, že jsme tu dlouho neměli nějaké video. A mám pro vás rovnou dvě: první poučné o technice střelby a druhé o tom, jak se taky dá trefit. Tak se pohodlně posaďte a čučte!

Toto video objasní techniku střelby, u střelby z odskoku včetně způsobu, jak techniku natrénovat. Nechybí ani dvojtakt a penalta. Všechny techniky jsou předvedeny i ve zpomaleném záběru. Trenér ve mě nezapomene říct: "Všichni se pozorně dívejte!"


.... ale koš lze dát jakkoliv. Je možné si dát i vlastní koš. Co z toho všeho může vzniknout, uvidíte v dalším videu!


Jaký jsi dal nebo viděl nejkurióznější koš?

Kategorie:

Kuriózní koš?!

Miňo, podle mě je každý tvůj koš kuriózní :-):-):-)

David Konečný – St, 13/05/2009 – 18:07

Jak vidím ...

tak Dava neztrácí humor ani na nemocničním lůžku ... :-)

...tak to má být

Jana Uherková – St, 13/05/2009 – 18:32

A já právě přemýšlel,

A já právě přemýšlel, který z mých košů byl nejdivnější .... ale nějak si nemůžu vzpomenout ... nebo vybrat :-D

Miňa

Jan Mynařík – St, 13/05/2009 – 21:35

Teda, dědku, to byl fofr :)

Teda, dědku, to byl fofr :) A dokonce máš prominentní pokoj s internetem, to neměl ani Miňa!! Jenom pořád nevim, kde sis uhnal ten syndrom dívčího kolene (ruptura ligamentum cruciatis anterior)...zatim to u nás měly akorát baby, tak doufám, že to není nakažlivý :)
Všichni si už nakoupili turfy, ta se dávej se dohromady, ať to soustřeďko za něco stojí:)

mauh (bez ověření) – St, 13/05/2009 – 22:36
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i