Dresík za okno i tvého auta!

Jan Mynařík – Út, 10/11/2009 – 19:02

Jak si všichni diváci přítomní na sobotních extraligových utkáních s Českými Budějovicemi mohli všimnout u vstupu, náš klub si nechal vyrobit dresíky za okno auta ... či někam jinam. Ukaž i ty příslušnost ke svému klubu! Fotka a další detaily uvnitř!

Dresík je možno si pořídit na jakémkoliv tréninku u trenéra nebo se ozvěte v komentářích u tohoto článku nebo mailem na korfbal (zavináč) prostejov.cz. Cena za holčičí i klučičí verzi je stejná - 100Kč.

Za stejnou cenu je možné získat i klubovou kšiltovku, viz obrázek níže. Způsob, jak ji zakoupit, je taktéž shodný jako u dresíků.

Kategorie:

Že by Miňa neměl po

Že by Miňa neměl po večerech co dělat, tak si sem tam něco spíchne? :-)

Masťa (bez ověření) – St, 11/11/2009 – 14:03

Přesně tak, dostal už i

Přesně tak, dostal už i bobříka šití! Teď se chystá na jiného bobra...

Martin Uherka – St, 11/11/2009 – 23:11
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i