Představujeme nového partnera klubu - Hotel Bečva

Jan Mynařík – St, 12/01/2011 – 00:17

Novým partnerem korfbalového klubu SK RG Prostějov se stává prostějovská firma Valašská Hostinská s.r.o., která provozuje v oblasti Beskyd turisticky známý Hotel Bečva na Horní Bečvě. Jednatelem společnosti je pan Petr Marek, jehož dva synové Michal a Tomáš jsou hráči našich mládežnických družstev. Doufáme, že partnerská spolupráce SK RG Prostějov a hotelu Bečva povede k oboustranné spokojenosti a poskytne našim hráčům a členům vhodné místo pro korfbalová soustředění, osobní rekreaci a hotelu pak novou klientelu z řad členů klubu a jejich okolí.

Hotel Bečva

Hotel se nachází v katastru obce Horní Bečva, v malebné a turisticky nejnavštěvovanější části Beskyd. Je situován na polosamotě v zalesněném horském terénu (nadmořská výška 571 m. n. m.), který spadá do CHKO Beskydy.

Do provozu byl hotel uveden v roce 1973. V 90. letech minulého století bylo přistavena nová část budovy a v letech 2002 – 2007 proběhla další rekonstrukce, která se dotkla nejen technické části hotelu, ale zmodernizovány byly i některé pokoje a zcela nově bylo zřízeno sportovní centrum se dvěma automatickými bowlingovými drahami značky Boway, menším studiem fitness a barem. Od 1. 9. 2009 provozuje hotel společnost Valašská Hostinská s.r.o. a do budoucna počítá s dalšími úpravami, které by ještě více posunuly naše zařízení směrem k uspokojení nároků současného zákazníka.

Areál hotelu je mimořádně vhodný pro celoroční rodinnou rekreaci, víkendové pobyty, firemní školení a semináře, školy v přírodě, lyžařské a sportovní kurzy, dětské letní tábory.

Stránky hotelu: http://www.hotel-becva.cz/

Kategorie:

Pozvánka

Zdarec všichni,
jsme rádi, že jsme se stali partnerem klubu. A už se těším, jak u nás proběhne nějaké to soustředění...
Jinak než se domluvíme, tak Vám všem mohu nabídnout:
- zimní pobyt s cenou "Last Minute" - 7 dní za cenu 2500Kč/osoba s polopenzí
- víkend kolem 30.4.2011 "Pálení Čarodějnic" a otevření letní sezóny

Budu rád, když přijedete...

Marek P. (bez ověření) – So, 29/01/2011 – 06:07
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i