MS 2007: Základní část skončila, Česko postupuje do čtvrtfinále!

Jan Mynařík – Ne, 04/11/2007 – 15:43

Český výběr si i přes počáteční problémy poradil s Indií a postupuje do čtvrtfinále z prvního místa ve skupině. V ní ho doplní Anglie, Belgie a Austrálie. Druhá čtvrtfinálová skupina je složená z týmů Nizozemska, Tchaj-wanu, Portugalska a Ruska. K postupu do semifinále bude s největší pravděpodobností stačit porazit Austrálii!

Zbytek oficiální tiskové zprávy naleznete v sekci tiskových zpráv o MS na korfbal.cz nebo také na Extrakorfbal.cz, který navíc přináší i další perličky okolo naší reprezentace.

Co následuje? A co zajímá našeho fanouška nejvíc? Jsou to dva časy, pondělí a úterý 19:15. První den bude na řadě boj s Austrálií o úspěch v turnaji a druhý večer pak lahůdka pro všechny korfbalisty, která ukáže, jak na tom naše reprezentace vlastně je - utkání s Belgií. Ta na turnaji zatím předvádí vynikající korfbal a myslím, že se máme na co těšit! Reprezentace Česka bude hrát na stejném místě jako dosud - ve staré hale na Vodově. Takže všichni hurá do Brna!

Kategorie:
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i