Vánoční trénink pro děti i dospělé

Tereza Sequensová – St, 03/12/2014 – 21:20

Už je to tady. Letošní Vánoční trénink proběhne v pátek 19.12. od 18.00 v tělocvičně. Stejně jako každý rok bude letos trénink v maskách. Proto prosím dorazte do tělocvičny o něco málo dříve, ať stihnete své masky připravit a v 18.00 můžeme rovnou začít.

Na palubovce budou opět připraveny soutěže a na tribuně drobné občerstvení ve formě vánočního punče. Dospělí se mohou zapojit do soutěže o nejlepší cukroví či jinou pochutinu. Po skončení soutěžního klání se přesuneme ke stromečku, kde vyhlásíme nejlepší masky, pochutiny a vítěze soutěží.

Vánoční trénink bude pokračovat zábavou už spíše pro dospělé a to v nedalekém H-clubu.

Těšíme se na vás. :-)

Kategorie:

Já přijdu a těším se,

Já přijdu a těším se, že to bude stejně úspěšné jako loni :-)

David Konečný – St, 03/12/2014 – 22:55
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i