Vánoční trénink 2016

Tereza Sequensová – Po, 28/11/2016 – 10:23

Letos se na Vánočním tréninku potkáme ve středu 21.12.2016 v době tréninku tedy od 18.00 hodin ve škole v tělocvičně. Zváni jsou všichni aktivní i neaktivní korfbalisté, rodiče a přátele prostějovského korfbalu.

Zakončení korfbalové sezóny

Jana Uherková – Po, 13/06/2016 – 16:06

Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2016 s názvem BIG ILL PIG „do nekonečna aneb tu 8 do rána položíme“ se blíží. Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 25.6.2016 se už poosmé sejdeme, abychom opět společně zakončili korfbalovou sezónu. Budeme vás očekávat od 14:00.

Vánoční besídka 2015

Tereza Sequensová – Po, 30/11/2015 – 09:22

Tak jako každý rok, i letos se sejdeme u vánočního stromečku. Předtím nás ale čekají sportovní disciplíny v maskách. Těšíme se na Vás v pátek 11.12.2015 v tělocvičně. Sportovat začneme v 18.00 , tak prosím, aby všichni účastníci přišli v dostatečném předstihu tak, aby se pohodlně stihli převléknout do kostýmů. Rodiče tradičně změří své síly v soutěži o nejlepší pochutinu. A pro zahřátí bude připraven voňavý vánoční punč.

Kategorie:

BIG ILL PIG "v sedmém nebi"

Jana Uherková – Ne, 08/02/2015 – 02:23

Neuvěřitelné!!! Už posedmé zakončíme společně korfbalovou sezónu. Do konce sezóny ještě sice nějaký ten pátek zbývá, ale termín letošního BIP už víme ... takže si poznačte 27.6.2015 jako den D a nic jiného si tam neplánujte, nemůžete si to přece nechat ujít ;-)

Vánoční trénink pro děti i dospělé

Tereza Sequensová – St, 03/12/2014 – 21:20

Už je to tady. Letošní Vánoční trénink proběhne v pátek 19.12. od 18.00 v tělocvičně. Stejně jako každý rok bude letos trénink v maskách. Proto prosím dorazte do tělocvičny o něco málo dříve, ať stihnete své masky připravit a v 18.00 můžeme rovnou začít.

Zakončení sezóny "BIG ILL PIG osto6" je za námi

Jana Uherková – St, 25/06/2014 – 23:21

Zakončení sezóny "BIG ILL PIG osto6" je už opět za námi. Užili jste si to s námi? Doufáme, že ano. Už teď se těšíme na další ročník a snad bude následovat po minimálně stejně úspěšné sezóně ;-)

Vánoční besídka 20.12.2013

Tereza Sequensová – Po, 09/12/2013 – 10:53

Stejně jako každý rok i letos se můžete těšit na tradiční vánoční trénink pro děti a dospělé. Tentokrát proběhne v pátek 20. 12. 2013 od 18:00, každopádně prosím všechny, kteří se chtějí zúčastnit, aby přišli v dostatečném předstihu, tak aby si stihli nachystat masky a připravit se na program. (Nejpozději tedy 17:45).

Zakončení sezóny BIG ILL PIG o5

Jana Uherková – Út, 21/05/2013 – 18:18

Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2013 s krycím názvem BIG ILL PIG o5 se blíží mílovými kroky. Uskuteční se již v sobotu 22.6. Sice zůstaneme věrni Běleckému mlýnu, ale po čtyřech letech měníme přímo místo konání. Tentokrát akci pořádáme na Zámečku, tak prosím věnujte pozornost níže uvedenému popisu a přiložené mapce v případě, že toto místo neznáte.

Syndikovat obsah