Strži zahájili sezónu napůl úspěšně

Aneta Lešanská – Po, 28/09/2015 – 09:08

V sobotu 26.9. se starší žáci vydali odehrát své první kolo letošní sezony do Českých Budějovic. V prvním zápase přehráli soupeře s Kolína 10:6 (5:3), v tom druhém však nestačili na domácí tým a po vyrovnaném průběhu prohráli o koš 9:10 (5:5).

Do Českých Budějovic jsme odjeli bez tří hráčů, kteří patří do uzšího kádru - zraněných Nikči a Pepu a nemocné Kačky Foretové. Naopak nechyběla nová hráčka Kačka Vaková, která hraje teprve měsíc, a jela tak sbírat nové herní zkušenosti.

Prostějov - Kolín 10:6 (5:3)
V prvním zápase nás čekal Kolín - dravý soupeř, který však nemá tolik zkušeností a oproti loňskému roku opět omladil tým. V tomto zápase jsme proto mohli experimentovat ze sestavou a zahráli si úplně všichni.

Prostějov - České Budějovice 9:10 (5:5)
Druhý zápas proti Českým Budějovicím byl vyrovnaný od začátku až do konce. Ani jednou nebyl rozdíl ve skóre o víc jak jeden koš a to na jednu nebo druhou stranu. Ještě necelou minutu před koncem to vypadalo, že zápas skončí remizou, přesto měl soupeř štěstí na své straně a díky přesné dlouhé střele bral dva body.

Pár slov trenérů na závěr:
První kolo ukázalo naše největší slabiny - pohyb a dravost - obojí nám chybí, ale na obojím od soustředění pracujeme. Snad se zlepšení dostaví co nejdříve, jelikož nás čekají i težší a zkušenější soupeři a nikomu nechceme dát nic zadarmo. Přesto má tento tým ještě tři roky v této kategorii před sebou a zlepšení se dá očekávat. Musíme ale makat!:-)

Super vstup do sezóny, dva

Super vstup do sezóny, dva body z cizího hřiště, částečně oslabení a po tak dlouhé cestě jsou výborné. Jen tak dál :)

Martin Uherka – Po, 28/09/2015 – 11:14
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i