Jak to vidím

Hennieho dopis všem ... a hlavně extraligovým divákům

Jan Mynařík – Čt, 29/10/2009 – 15:35

Hennie byl potěšen snahou všech na trénincích, které vedl, i diváckou návštěvou na extraligových utkáních s Havířovem a rozhodl se po bezpečném návratu domů do Enschede, kam všichni tři naši holandští přátelé dorazili v průběhu pondělního odpoledne, napsat dopis všem v klubu i korfbalovým příznivcům. Ten vám nyní přinášíme!

Jak se vám líbil Zdenda jako hlavní pořadatel?

Martin Uherka – So, 03/10/2009 – 20:02
Ještě má trochu rezervy
17% (4 hlasy)
Byl výbornej, svěřil bych mu to napořád
57% (13 hlasů)
Zdálo se mi, že na nestranného pořadatele se z košů soupeře příliš radoval
9% (2 hlasy)
Takhle naškrabanej zápis jsem v životě neviděl...
17% (4 hlasy)
Přátelé, takhle ne!
0% (0 hlasů)
Celkem hlasů: 23

5. den - soustředění žáků 2009

David Konečný – Pá, 19/06/2009 – 16:19

Dnešek, pátek 19.6.2009, byl posledním dnem na soustředění. Budíček byl mimořádně posunutý na 8:00 a ani tak se nechtělo vstávat - bylo zataženo a lilo jak z konve. Já jsem mezi tím už byl v nemocnici v Prostějově na své tradiční půlhodince rehabilitace. Když jsem se vrátil kolem 8:50, tak děti ještě dojídaly snídani. K ní byly rohlíky s marmeládou nebo nugátovo-čokoládovým krémem obecně zvaným nutela.

4. den - soustředění žáků 2009

David Konečný – Čt, 18/06/2009 – 21:49

Ač byla včera o trochu později večerka, tak i dnes, tj. ve čtvrtek 18.6.2009, byl budíček 7:30. Ráno bylo naprosto jasně a takové počasí vydrželo celý den. Byl to určitě nejteplejší den za celý týden, co jsme tu měli. Cílem dne bylo dokončení celého tréninkový cyklus soustředění dvěma tréninky. Ale hlavním cílem byl odpolední a večerní korfbalový test - Test mladého korfbalisty (TMK).

Kategorie:

3. den - soustředění žáků 2009

David Konečný – Čt, 18/06/2009 – 00:13

Ve středu 17.6.2009 ráno jsme se probudili v 7:30 do jasného dne. Na trávě byla rosa a obloha byla modrá. Spíše slunečné počasí bylo nakonec celý den, což bylo důležité hlavně pro dnešní plánované návštěvy a opékání špekáčků na ohni. Ale ještě před večerem jsme měli naplánovány dva tréninky a na pozdní odpoledne „ptenský desetiboj“.

2. den - soustředění žáků 2009

David Konečný – Út, 16/06/2009 – 21:24

V úterý 16.6.2009 byl budíček v 7:30. Ráno bylo zatažené, mírně větrné, ovšem odpoledne se vyčasilo a začalo svítit sluníčko. K snídani v 8:00 byly rohlíky s máslem a šunkou nebo marmeládou, k pití jsme měli čaj. Služba dne padla dopoledne na Peťu Šnajdra, Peťu Galíčeka, Dana Štefáka a odpoledne na Elišku Koláříkovou, Verču Rajsiglovou a Gabču Francovou. Obě party pracovaly poctivě a na jedničku. Zvláště holky si dost mákly s mytím hrnců po krupicové kaši, která byla k večeři.

1. den - soustředění žáků 2009

David Konečný – Út, 16/06/2009 – 08:08

Soustředění začalo srazem v 7:40 v pondělí 15.6.2009 na hlavním vlakovém nádraží v Prostějově. Přišlo všech 22 dětí (jmenovitě je uvádím v abecedním pořadí: Ambrosová Nikola, Bartoš John, Černá Nikola, Francová Gabriela, Galíček Petr, Havlová Renata, Hrobár Ladislav, Juríková Gabriela, Karafiátová Barbora, Koláříková Eliška, Krajíček Vladimír, Křížková Pavlína, Marek Michal, Marek Tomáš, Rajsiglová Veronika, Servusová Štepánka, Šnajdr Petr, Šnajdrová Denisa, Štefák Daniela, Štefáková Lucie, Volencová Eliška, Volenec Tomáš) a jako doprovod Lucka a Sekva (já jsem byl na rehabilitaci a Šuk fungoval jako motospojka).

0. den - soustředění žáků 2009

David Konečný – Ne, 14/06/2009 – 21:26

Ahojte všichni! Jak možná víte, ale raději i pro ty, kteří neví, tak zítra Lucka, Sekva, Šuk a já odjíždíme na 5 dní s našimi žáky do Ptenského Dvorka na soustředění. A moje myšlenka a přání je každý den napsat stručný článek o všem, co se daný den na této akci dělo. Cílem není jen Vás aktuálně informovat, ale hlavně udělat jakousi "kroniku", ke které se budou děcka za 5-10 let případně vracet. A tak startuji nultým dnem - dnem před odjezdem. Nejprve vyjádřím svůj dík třem lidem z našeho oddílu a nakonec Vás seznámím s jídelníčkem a denním plánem soustředění.

Syndikovat obsah
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i