FINÁLE LIGY MINIŽÁKŮ

Jana Uherková – St, 15/04/2015 – 12:22

Už příští neděli, 26.4.2015, se uskuteční první finálový den, který letos pořádáme. Bude patřit našim nejmenším, minižákům.

Jelikož naši minižáci skončili po čtvrtfinálových kolech v tabulce na 2.místě, sehrají 12:30 své semifinále s vítězem utkání KK Brno vs. Kutná Hora. A v případě výhry postoupí do finále, které se odehraje ve 14:45.

Doufám, že se tam všichni uvidíme a podpoříme naše nejmenší v boji o medaile.

Rozpis celého dne:

9:30 semifinále Prostějov - KK Brno

10:20 semifinále Znojmo A - Znojmo B

11:10 utkání o 3.místo (poražení semifinalisté)

12:00 FINÁLE

Kategorie:

změna

došlo ke změně harmonogramu, budou se hrát jen 4 zápasy, finále bude ve 12:00 ...

Jana Uherková – Ne, 19/04/2015 – 03:57

Parkování

Kvůli opravám a stavebním pracem okolo haly je velmi těžké zaparkovat přímo u ní, na parkovišti je většina míst vyhrazena pro invalidy, Studentská i Tylova ulice jsou částečny uzavřeny.

Doporučuji zaparkovat ve Wolkerově ulici, kde je dostatečné množství parkovacích míst a k hale je to pěšky asi 3 minuty

Jana Uherková – Čt, 23/04/2015 – 20:00
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i