Zábavný koutek #1

Martin Uherka – Út, 23/12/2008 – 19:22

Vážení a milí, po letech kulturního strádání, konzumního útlaku a moralního temna konečně svitlo na konci tunelu a zrodil se projekt "Zábavný koutek". Jeho úkolem je povznášet vás, čtenáře, na duchu, osvobodit utlačovanou múzu v každém z nás a rozjasnit všední den! Každý z vás se může stát přispěvatelem a přihodit polínko obrody na hranici věčného ohně spasení! Přidejte se ještě dnes a vaše duše budou vykoupeny!!!

Motivace na sportování mezi svátky:

Králík Hugo, králík Pepík
A nejmenší Bedříšek,
Kterým často Liška Ryška
Vyprášila kožíšek.

Všichni se jim v lese smáli,
Jak se lišky bojí.
Dohromady hlavy dali,
Jednou v lese v chvojí.

Rozhodli se tužit svaly,
Pravidelně sportovat.
Až se liška jednou spálí,
Pozdě bude litovat!!!

Za jména postav si můžete pro reálnější motivaci dosadit jména libovolných korfbalistů :).

PS: Jde o část básničky, kterou jsme s bráškou četli jako malá robátka. Pokud někdo zná pokračování, nebo i zakončení, pošlete. Pánbůh vám to vrátí na dětech!

Kategorie:
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i