Pozvánka na valnou hromadu svazu pro hráče a rodiče

Jan Mynařík – Út, 10/04/2012 – 13:13

Český korfbalový svaz zve hráče a jejich rodiče k účasti na Valné hromadě Českého korfbalového svazu! Případní zájemci, ozvěte se do komentářů!

Vážení korfbaloví přátelé!

Chtěl bych Vás osobně požádat o účast na Valné hromadě Českého korfbalového svazu, která se uskuteční již tuto neděli 15.4.2012 v 11:00 v sídle ČSTV na pražském Strahově.

Jelikož chceme, aby rozhodnutí o budoucnosti českého korfbalu následovala po široké diskuzi, vyzýváme korfbalovou veřejnost k účasti na Valné hromadě. Věříme, že korfbal je záležitostí nás všech, nejenom vedení svazu a klubů, ale také hráčů všech věkových kategorií a jejich rodičů (zejména u těch mladších). A čím více lidí se bude podílet na rozhodování o budoucnosti korfbalu, tím větší sílu bude český korfbal mít.

O širokou účast opravdu stojíme a proto nabízíme proplacení cestovného na VH a zpět, pokud z jednoho klubu obsadíte auto minimálně 4 účastníky VH.

Přítomnost zástupců všech klubů s právem hlasujících je naprosto nutná! VH je dle stanov ČKS nejvyšším orgánem svazu a její rozhodnutí jsou závazná pro všechny ostatní složky svazu i členy svazu, tj. kluby. Nedopusťte, aby jste se nemohli podílet na rozhodování o věcech, které se Vašich klubů budou poté bezprostředně dotýkat!

Vedení klubů bych rád požádal o zveřejnění této výzvy na svých webových stránkách, o zaslání členům klubů e-mailem nebo jiné předání této pozvánky.

S pozdravem a přáním společného setkání na VH

Jan Mynařík
předseda, Český korfbalový svaz

Kategorie:
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i