Vánoční besídka 20.12.2013

Tereza Sequensová – Po, 09/12/2013 – 10:53

Stejně jako každý rok i letos se můžete těšit na tradiční vánoční trénink pro děti a dospělé. Tentokrát proběhne v pátek 20. 12. 2013 od 18:00, každopádně prosím všechny, kteří se chtějí zúčastnit, aby přišli v dostatečném předstihu, tak aby si stihli nachystat masky a připravit se na program. (Nejpozději tedy 17:45).

Jako každý rok bude celý trénink probíhat v maskách, kde na konci bude také vyhlášení těch nejlepších. Na palubovce budou připraveny soutěže pro děti, ale zapojit se můžou i dospělí. Připraven pro vás bude také Vánoční punč pro zahřátí. Kdo se bude chtít pochlubit letošním vánočním cukrovím nebo nějakou jinou dobrotou, všichni rádi ochutnáme.

Po skončení soutěží se přesuneme ke stromečku, podívat se, jestli už Ježíšek přinesl dárečky pro hodné děti a po dopití punče se zájemci mohou přesunout k zakončení besídky, tedy k posezení s ostatními aktivním či neaktivními korfbalisty. (přesné místo posezení je zatím v jednání a bude upřesněno později).
Těšíme se na Vás.

Kategorie:
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i