Dorostenci SK RG Prostějov zahájili cestu za obhajobou titulu rázně

David Konečný – So, 20/09/2014 – 14:17

V sobotu 20.9.2014 začala nová korfbalová sezóna pro náš dorostenecký tým, který letos obhajuje titul mistra republiky. Za soupeři jim byli stejně staří hráči z Kolína. Náš tým rázně ukázal všem soupeřům, jak i letos bude silný. Dvě vítězství 32:3 a 34:3 mluví za vše.

1.zápas:
Prostějov - Kolín 32:3 (14:2)

Sestava a koše:
Ambrosová-3, Vyroubalová-1, Galíček-4, Vyroubal-8; Křížková-5, Lorencová-1, Marek M.-1 (35. Rieger), Šnajdr-9.

2.zápas:
Prostějov - Kolín 34:3 (14:2)

Sestava a koše:
Ambrosová-4, Vyroubalová-2, Galíček-1 (35. Rieger-1), Vyroubal-9; Křížková-6, Lorencová-1 (35. Májková-1), Marek M.-3, Šnajdr-6.

Oba zápasy byly prakticky identické. Prostějovští hráči většinu útoků Kolína ubránili bez střely soupeře buďto vinou vyčerpaného shot-clocku a nebo chycením špatné přihrávky. V útoku si naši dorostenci prověřili systém hry, který budeme chtít uplatňovat v dalších letech. Nutno dodat, že jsme stále ve fázi rozvoje a je potřeba vypilovat řadu návazných a detailních kroků tohoto systému. Velkou předností našich hráčů, hlavně chlapců, byla střelba ze střední vzdálenosti, u děvčat zase převládalo využívání chyb obrany úniky na dvojtakty. I přes velkou marodku hlavně mezi děvčaty, hra a výkon dorostenců potvrdily, že ambice týmu musí být i letos maximální - tedy obhajoba titulu!

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i