Mladší žáci zůstávají na vítězné vlně

Aneta Lešanská – Út, 02/12/2014 – 09:48

Dne 8.11. v Prostějově a 29.11.2014 v Kutné Hoře byla odehrána další dvě kola ligy mladších žáků. Náš tým se postupně utkal se soupeřem z Brna, Náchoda, Brna - Nový Lískovec a Kutné Hory, a vzhledem k tomu, že nenašel přemožitele, zůstává s plným počtem bodů v čele tabulky.

Prostějov - KK Brno 6:1 (4:0)
Prostějov - KK Brno 13:6 (7:3)
Prostějov - Náchod 12:2 (7:0)´
Prostějov - Brno Nový Lískovec 7:3 (4:2)
Prostějov - Kutná Hora 13:1 (6:0)

Pár slov trenérů: V zápasech se nám daří přehrávat soupeře naší variabilitou hry, když si dokážeme poradit jak s těsnou obranou, tak i s obranou volnější, což je naše výhoda oproti ostatním týmům. Nehrajeme totiž jen "přes asistenta". V obraně pak stačí právě postavení asistenta zabránit. Další nespornou výhodou našeho týmu je vyrovnanost hráčů - každý je nebezpečný a každý může dát koš. I přes kvalitní výkony je však důležité dál poctivě trénovat, aby nás soupeři ničím nepřekvapili. Rádi bychom splnili cíl pro letošní sezonu, kterým je obhajoba mistrovského titulu v této kategorii. Je však jasné, že ostatní týmy nám nedají nic zadarmo.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i