Valná hromada je za námi

Jan Mynařík – Po, 25/06/2007 – 14:47

Jak bylo avizováno, v sobotu 23.6. se konala Valná hromada oddílu. Při hojné účasti hlasujících i hostů došlo ke zformalizování fungování klubu, přednesení aktuálních problémů a diskuzi o nich, probrání financí, volbám do jednotlivých funkcí a stanovení cílů klubu pro období do příští Valné hromady. Taky se podařilo vypít kolem 15 piv, přes 40 půllitrových kofol a nějaké mattonky, k tomu se i něco pojedlo. Přes veškeré občerstvení to však byla schůze dlouhá a na konci vyprodukovala také spoustu unavených schůzujících. Všem zúčastněným patří velký dík!

Z hlediska programu se podařilo projednat rozpočty a příspěvky, aktuální problémy a cíle klubu. Schváleny byly nové stanovy a podle nich zvoleni odpovědné osoby. Zvoleni byli:

  • předseda: Jan Mynařík,
  • členové výkonného výboru: Ondřej Bednář, Jana Koldová, Aneta Lešanská a Martin Uherka,
  • revizor: Zdeněk Uherka.

Mezi cíle klubu patří větší klubové nesportovní aktivity - společenské akce. S tím souvisí potřeba kulturního koordinátor, tím byla zvolena Tereza Sequensová. Valná hromada také zdůraznila, že shánět sponzory by se měl snažit každý člen klubu.

Díky většímu počtu lidí zapojených do organizační práce v klubu se snad brzy dočkáme hladšího fungování i dalšího rozvoje.

Kompletní zápis mohou členové klubu (a hosté, kteří se VH zúčastnili) dostat na požádání od sekretářky klubu Anety Lešanské.

Kategorie:

Doplněk

Já bych teda rád napsal, abychom nezapomínali ani na funkci OMA, kterou byl pověřen Martin Šnévajs :)
A také připomínám, že 1.7.07 budou známy oblasti, o které se budou jednotliví členové starat, hlavní trenéři družstev a náš výsledek na Maxikorfbalu 2007. Takže neodcházejte od monitorů, to nejlepší teprve přijde!!
russa

mauh (bez ověření) – Po, 25/06/2007 – 22:04
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i