MS patron týmu: Reprezentace přijíždějí, Belgie si u nás zatrénuje

Jan Mynařík – Po, 05/11/2007 – 10:46

Školy se byly na své týmy podívat už v základních skupinách a teď jim to reprezentace oplatí. Ve středu 7.11. přijede belgický národní tým do RG a ZŠ a dokonce si před zraky všech ve sportovní hale RG zatrénuje! Následující den pak do Prostějova zavítají Polsko a Německo, které navštíví ZŠ ul. Dr. Horáka, respektive Melantrichova. V oba dva dny čeká týmy přijetí na radnici! Tak ať se jim u nás líbí!

Pokud se někdo podivuje, proč nepřijede Rusko, tak je to z toho důvodu, že je bohužel žádné děti ze ZŠ Kollárova nepřijely podpořit, a proto zcela oprávněně necítí povinnost se přijet ukázat do Prostějova. Svůj volný den tak využijí k relaxaci a přípravě na závěrečné bitvy o umístění.

Kategorie:

Ten trenink Belgicanu ve

Ten trenink Belgicanu ve stredu pravdepodobne vyjde na patou vyucovaci hodinu. Prijdte se podivat!

Miňa

Jan Mynařík – Po, 05/11/2007 – 10:51

ten trénink se povedl

ten trénink se povedl pokecaly sme a byla to i sranda mněli by knám jezdit často

zvery (bez ověření) – St, 07/11/2007 – 19:08
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i