MS 2007: Sobota 10. listopadu - boj o světový bronz

Jan Mynařík – Pá, 09/11/2007 – 00:43

V sobotu 10. 11. začne ve 14:00 v nové hale na Vodově v Brně obhajoba světového bronzu. Korfbalová reprezentace České republiky změří své síly s celkem Portugalska, které je překvapením turnaje. Všem fanouškům z Prostějova patří velký dík za návštěvu semifinálového utkání s Holandskem. Doufám, že jste si tu atmosféru užili a že v sobotu jedete na finálový den zas! ČEŠI, DO TOHO!!!

Kategorie:

Šneve, díky moc!

Šneve, díky moc za organizování výprav do Brna. Jseš machr, že jsi se do toho tak obul a jak jsi to tak rychle zvládl. Doufám, že ti alespoň částečnou odměnou za tvoji snahu bylo nadšení ze zápasu všech těch, kterým jsi umožnil semifinále vidět.

Miňa

Jan Mynařík – Pá, 09/11/2007 – 00:46

Souhlasím s tebou

Souhlasím s tebou Miňo:
Šnevi to zvládl na 120% v naprosto šibeničním čase... Hluboce před ním smekám (a přemýšlím, jestli mu nezačnu uctivě vykat ;-)))!!!
Jana M

XiaoXin (bez ověření) – Pá, 09/11/2007 – 10:38

Tak přemýšlím, jestli by

Tak přemýšlím, jestli by jsme mu neměli dát nějakou funkci, když mu to tak jde:-)))) Co na to předseda?;-)

Anet (bez ověření) – Pá, 09/11/2007 – 13:03

Uvidime jeste podle toho,

Uvidime jeste podle toho, kde se vezmou penize na ty autobusy :-D

Miňa

Jan Mynařík – Pá, 09/11/2007 – 13:37
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i