Finálový den bude v Prostějově!

Jan Mynařík – Út, 04/12/2007 – 01:31

Výkonný výbor Českého korfbalového svazu vybral vítězný projekt na pořádání finálových zápasů ČKE a ČDKE ... a tím projektem je ten náš. Připravit vydařené finále bude náročné a bude potřeba hodně úsilí. Kdo chce pomoci s pracemi na tomto českém korfbalovém svátku, ať se hlásí! Každý může přispět! Takže ještě jednou, 17. května 2008 bude finálový den v Prostějově!

Kategorie:

Prima

Prima zpráva, a taky myslím příležitost ukázat, že přípravu takovéhle akce zvládneme (myslím jakože ji zvládneme dobře).

brácha (bez ověření) – Út, 04/12/2007 – 13:49

Tak to gratuluju

Asi bych se minimálně měl přijet podívat, že? :-) Zkusím vymyslet, jak se zapojit, ale nevím, jestli mě něco napadne :-)

Masťa (bez ověření) – Út, 04/12/2007 – 18:21

já bych věděl :)

Za mírný poplatek Ti umístíme link na obchod na stránky :) A za mírně vyšší mírný poplatek i do tělocvičny. A to se vyplatí!!
Nicméně stačí, když se přijedeš podívat, třeba na Tebe zbyde VIP vstupenka :))

Martin Uherka – Út, 04/12/2007 – 21:16

Gratulu

zdrávím...
tak to vám moc gratuluju.. už ted jsem zvědav, jaký to bude..

šíííímmmmaaa (bez ověření) – St, 05/12/2007 – 19:56
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i