Enschede 2008: Jak se tam dostaneme

Jan Mynařík – Út, 05/08/2008 – 01:03

První článek s konkrétními informacemi o soustředění u našeho spřáteleného klubu DOS-WK Enschede je tu. A začínáme cestou, tj. jak se tam dostaneme a jak se dostaneme zpět. Odjezd bude v 5:30 v sobotu 9.8. od školy, návrat v podvečer v neděli 17.8. tamtéž.

Obecná průjezdní trasa vede kolem těchto měst (nebo přes): Prostějov, Brno, Praha, Ústí nad Labem, Drážďany, Lipsko, Magdeburg, Hannover, Bad Oyenhausen, potom směr Amsterdam a nakonec Enschede. Průjezdní mapa včetně popisu trasy je zde.

V pátek ještě vytisknu dopravní informace pro Německo, které si pak řidiči vezmou k sobě.

Adresa našeho cíle je: DOS-WK, Geessinkweg 140a, Enschede. Zatím veškere mapy na internetu i GPS navigace neznají tuto adresu úplně správně (pošlou vás na druhý konec ulice). Přesný dojezd na místo zachycuje tato mapa:


Zvětšit mapu

U koncového bodu B nalevo (západně) je pak po krátké cestě lesoparkem vidět areál DOS-WK včetně dvou korfbalových hřišť. Parkování je hned u areálu.

Každé auto před odjezdem natankuje plnou nádrž, po celou cestu, dobu soustředění i cestu zpět bude řidič sbírat účtenky za tankování a hned po příjezdu opět dotankuje plnou nádrž. Účtenky (kromě první plné nádrže, která slouží pouze pro nastavení měřitelnosti spotřebovaného benzínu) pak budou proplaceny v korunách podle toho, kolik vám to strhne korun z účtu. Tudíž se doporučuje platit benzín mezinárodní platební kartou, je to i levnější, protože se pro euro používá kurz "střed". Ve středu mohu vyplatit řidičům zálohu 6 000,- na benzín.

Ceny benzinu u nás a v Německu jsou téměř srovnatelné, ale i tak se podle všeho ještě pořád vyplatí načerpat plnou nádrž před odjezdem z ČR. A každopádně se vyplatí načerpat plnou nádrž před vjezdem do Nizozemska, protože Holanďani mají benzín dražší až o pět korun na litr než Němci.

Veškeré dotazy na mě!

Kategorie:

Posun srazu na 5:30

Posouváme odjezd/sraz na 5:30!! Ale to už vám měli sdělit vaši řidiči.

Miňa

Jan Mynařík – Pá, 08/08/2008 – 08:35

Tak se mějte ...

fajn, užijte si to a šťastnou cestu!

Jana Uherková – Pá, 08/08/2008 – 09:28

Diky, snad nam to vsechno

Diky, snad nam to vsechno hezky vyjde! Vy se tu taky mejte fajn!

Miňa

Jan Mynařík – Pá, 08/08/2008 – 12:58

Ahooj

tak vás zdravím a závidím..vrátila jsem se z pracovního tábora ;) ze skotska.,,no a uz týden jsem v nemocnici v thomayerovce na měsíční praxi...na svět sjem zatím pomohla 6 mimouškům a plánuju zvětšovat počty...každopádně Holansko vám závidím!!užívejte a vraťte se v pořádku

Marcóšek (bez ověření) – Po, 18/08/2008 – 12:25
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i