Tento týden byl z pohledu médií bohatý

Jan Mynařík – Pá, 11/12/2009 – 12:40

Tento týden byl z pohledu zpráv o korfbalu v novinách a dokonce i televizi poměrně nabitý. Čtyři články v regionálním tisku a jedna reportáž v České televizi. Co a kde najdete se dozvíte v tomto článku!

Již v pondělí přinesl Prostějovský Večerník na poslední straně článek o extraligových soubojích s Kolínem.

"Korfbalisté klopýtli s Kolínem" byl potom název článku na straně 19 ve středu vycházejícího Týdeníku Prostějovska, našeho mediálního partnera. Kromě extraligových duelů se Týdeník zmiňuje i jmenování Hennieho Baase reprezentačním trenérem.

Rovněž ve středu potom o extralize informuje i Prostějovský deník na sportovní straně 21. Čtěte i online.

A aby toho ve středu nebylo málo, tak brněnské vydání Událostí v regionech České televize uzavírala reportáž Martina Kozáka o nových trenérech reprezentace. Na reportáž začínající v pořadu v čase 22 minut 30 vteřin se můžete mrknout na stránkách České televize:

http://www.ceskatelevize.cz/program/10122427178-09.12.2009-18:00-1-udalo...

A článek na straně 21 čtvrtečního Prostějovského deníku pak má jasný titulek - "Korfbalovou reprezentaci převezme prostějovský kouč". Článek je také na webu.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i