Seniorský A-tým

Sledujte nás na facebooku

Jana Uherková – Po, 05/09/2016 – 08:37

Fotky, pozvánky a další informace najdete také na facebookových stránkách

SK RG Prostějov

Startuje nová sezóna

Admin – Út, 01/09/2020 – 15:32

Odstartovala nová sezona včetně tréninků opět v naší domovské sportovní hale RG a ZŠ Prostějov. Už se moc těšíme ... Jsme zpátky!

3. kolo extraligy za bod

Martin Uherka – Po, 27/11/2017 – 05:15

Ve třetím kole nás čekal dosud neporažený lídr z Brna, kterého jsme chtěli přinejmenším potrápit a nedat mu nic zadarmo. Jak to nakonec dopadlo si rozklikněte v článku (i když z nadpisu a facebooku asi již víte).

Kategorie:

Jaké bylo soustředění v Enschede?

Jan Mynařík – Čt, 31/08/2017 – 13:27

Týdenní soustředění v Enschede jsme si opět užili. Mohli jsme odcestovat i díky podpoře v podobě finančního příspěvku Olomouckého kraje. Na Instagramu a Facebooku jste mohli postupně sledovat, co vše se dělo. Tady již jen nabídneme shrnující video a děkovný dopis, který jsme našemu partnerskému klubu DOS-WK po soustředění zaslali.

Úžasný týden s výpravou DOS-WK

Martin Uherka – Po, 24/10/2016 – 21:18

V uplynulém týdnu jsme hostili návštěvu nejvyššího významu - 31 členů partnerského lubu DOS-WK Enschede k nám přijelo podpořit povědomí o korfbalu a užít si krásy České republiky. A samozřejmě strávit spousty hodin s našimi hráči a příznivci :).
Co jsme všechno stihli a jak se nám přitom dařilo najdete v článku.

Mayor Cup 2016 úspěšně za námi

Martin Uherka – Po, 12/09/2016 – 21:45

O hodovém víkendu 10.-11.9.2016 náš extraligový tým nezahálel a vydal se na turnaj do slovenské Prievidze. Místní hráči dokážou vždy připravit velmi kvalitní předsezónní turnaj, který navíc provází velmi pohodová a přátelská atmosféra. Ani letos tomu nebylo jinak. A jak se našemu týmu dařilo si můžete přečíst v článku nadějné spisovatelky Katky Lorencové.

Mistrovství světa U23 v Olomouci již tuto sobotu!

Martin Uherka – St, 06/07/2016 – 08:40

Již tuto sobotu začíná Mistrovství světa v Olomouci. První utkání naší reprezentace je na pořadu dne v 18:15 proti Jihoafrické republice. Všechna utkání našeho celku v základní skupině budou v tento hrací čas.

Přijeďte do Olomouce a podpořte naše hráče!

Prostějov má ve výběru hned sedminásobné zastoupení - Nikola Ambrosová, Renata Havlová, Petr Galíček, Michal Marek, Petr Šnajdr, Daniel Štefák a Alexandr Vyroubal budou chtít se svými spoluhráči získat medaili a u toho nesmíme chybět!

Olomouc, sportovní hala Univerzity Palackého, sobota 9.7.2016 18:15
Česká republika - Jihoafrická republika

Vše podstatné naleznete na stránkách turnaje.

Zakončení korfbalové sezóny

Jana Uherková – Po, 13/06/2016 – 16:06

Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2016 s názvem BIG ILL PIG „do nekonečna aneb tu 8 do rána položíme“ se blíží. Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 25.6.2016 se už poosmé sejdeme, abychom opět společně zakončili korfbalovou sezónu. Budeme vás očekávat od 14:00.

Syndikovat obsah