Starší žáci opět naplno bodovali

Martin Uherka – Út, 13/03/2012 – 08:45

Předposlední kolo základní části Ligy starších žáků nás zavedlo do Brna, kde se v sousedních halách odehrálo celkem šest utkání. Nás čekaly zápasy s Brnem A a Kolínem, které jsme zvládli bez potíží a nadále držíme průběžné první místo v tabulce.

SK RG Prostějov - KK Brno A 25:1 (12:1)

Domácí se z různých důvodů sešli v neúplné sestavě, která jim v kombinaci s naší výškovou převahou nedávala příliš možností na úspěšné zvládnutí utkání. Od začátku tak bylo jedinou otázkou konečné skóre. Po drobném upřesnění činností nestřílejících hráčů vše běželo hladce a nijak jsme si nezkomplikovali předpokládanou výhru.

Sestava a koše:
Francová 5, Havlová 4, Hrobár 1, Galíček (Vyroubal 2)
Křížková 2, Rajsiglová 5, Rieger (Marek M. 2), Štefák 4 (Šnajdr)

SK RG Prostějov - VKC Kolín 20:3 (11:1)

I v druhém utkání jsme využili věkové i fyzické vyspělosti na naší straně a od začátku nenechali Kolínu prostor k zdramatizování střetnutí. I když se nám tolik nedařilo ve střelbě z dálky (dá-li se při menších rozměrech hřiště hovořit o dálce), pomáhali jsme si využíváním nepozornosti obránců a polovinu košů vstřelili z dvojtaktů.

Sestava a koše:
Francová 1, Havlová 5, Štefák (Hrobár 1), Vyroubal 2
Křížková 4, Rajsiglová, Marek M. 4 (Rieger 1), Šnajdr 1 (Galíček)

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i