Tým starších žáků

Sledujte nás na facebooku a instagramu, nový web v přípravě!

Admin – Po, 05/09/2016 – 08:37

Nový web našeho klubu je v přípravě, zatím nás najdete hlavně na našem facebooku a instagramu. Fotky, pozvánky a další informace jsou nyní tam.

Facebook: SK RG Prostějov
Instagram: @korfbalpv

Jaké bylo soustředění v Enschede?

Jan Mynařík – Čt, 31/08/2017 – 13:27

Týdenní soustředění v Enschede jsme si opět užili. Mohli jsme odcestovat i díky podpoře v podobě finančního příspěvku Olomouckého kraje. Na Instagramu a Facebooku jste mohli postupně sledovat, co vše se dělo. Tady již jen nabídneme shrnující video a děkovný dopis, který jsme našemu partnerskému klubu DOS-WK po soustředění zaslali.

Úžasný týden s výpravou DOS-WK

Martin Uherka – Po, 24/10/2016 – 21:18

V uplynulém týdnu jsme hostili návštěvu nejvyššího významu - 31 členů partnerského lubu DOS-WK Enschede k nám přijelo podpořit povědomí o korfbalu a užít si krásy České republiky. A samozřejmě strávit spousty hodin s našimi hráči a příznivci :).
Co jsme všechno stihli a jak se nám přitom dařilo najdete v článku.

Žáci mají za sebou soustředění v Enschede

Martin Uherka – Po, 29/08/2016 – 09:28

I přes počáteční obtíže s dopravou se nám podařilo úspěšně odcestovat a absolvovat tradiční soustředění hráček a hráčů žákovské kategorie v ideálním prostředí partnerského klubu v Enschede. Jak se všem dařilo, co se jim povedlo a jak moc si sáhli na dno svých schopností sledujte na našem facebookovém profilu!
Akce se uskutečnila za podpory z rozpočtu Olomouckého kraje - děkujeme!

Strži zahájili sezónu napůl úspěšně

Aneta Lešanská – Po, 28/09/2015 – 09:08

V sobotu 26.9. se starší žáci vydali odehrát své první kolo letošní sezony do Českých Budějovic. V prvním zápase přehráli soupeře s Kolína 10:6 (5:3), v tom druhém však nestačili na domácí tým a po vyrovnaném průběhu prohráli o koš 9:10 (5:5).

Mládežnické soustředění v Holandsku

Aneta Lešanská – St, 09/09/2015 – 11:51

V období od 15. 8. do 22. 8. 2015 měly naše týmy mladších a starších žáků možnost strávit týden u přátelského klubu v nizozemském Enschede i díky nezanedbatelné podpoře Olomouckého kraje. Až na několik nepříjemností jsme tak mohli prožít další nezapomenutelný týden v kolébce korfbalu.

Nová sezóna se nezadržitelně blíží

Martin Uherka – St, 12/08/2015 – 21:18

Další ročník korfbalových soutěží již klepe na dveře a my pochopitelně nezahálíme. Mládežnické týmy se chystají na soustředění k dalšímu zvýšení svých kvalit. Junioři mají naplánovaný pobyt v Čekyni na poslední srpnový týden, zatímco jejich mladší kamarádi již balí na holandský týden, který stráví od soboty v partnerském Enschede. Jejich cestu podpořil Olomoucký kraj ze svého rozpočtu a snížil tím finanční zátěž pro jednotlivé účastníky.
Přejeme jim hodně zdaru a spoustu nových korfbalových zážitků!

Informace k utkáním najdete dále v článku.

Jak dopadne letošní akce Big Ill Pig?

Martin Uherka – Po, 06/04/2015 – 22:56
Bude to paráda jako vždycky
17% (3 hlasy)
Letos poprvé prase přežije a bude bydlet u Davu doma