Mlži skončili po finálovém dni pátí

Aneta Lešanská – Ne, 13/05/2012 – 12:09

V sobotu 12.5.2012 se uskutečnil finálový den mladších žáků a dorostenců ve Znojmě. Ve čtvrtfinále jsme nestačili na zkušený tým se Znojma, v zápase o umístění se nám ovšem podařilo porazit tým z Náchoda a skončili jsme na krásném 5.místě!

Prostějov - Znojmo 3:14 (2:8)
Vzhledem k tomu, že jsme po základní části skončili na 3.místě skupiny B, ve čtvrtfinále jsme narazili na 2.tým skupiny A - Znojmo. Od začátku jsme věděli, že půjde o velmi těžký zápas, nechtěli jsme však nechat soupeři vítezství zadarmo. I přes velkou snahu bylo Znojmo nad naše síly a zaslouženě zvítězilo. (Později se Znojmo stalo mistrem ČR.)

Prostějov - Náchod 8:7 (4:2)
V zápase o konečné 5.místo nás čekal soupeř, kterého jsme v sezoně ani jednou neporazili. V posledním kole jsme s ním však remizovali, proto jsme věděli, že se s ním dá hrát vyrovnaný zápas. Děti před zápasem dostaly společné i individuální úkoly, které po většinu zápasu poctivě plnily. Díky tomu jsme po celý zápas vedli o dva až tři koše a jen kvůli ztrátě koncentrace v závěru zápasu se soupeř výsledkově dotáhl na rozdíl jediného koše. Náš tým předvedl velmi přesvědčivý výkon a po zaslouženém vítězství obsadil celkové 5. místo v lize mladších žáků.
Sestava a koše: Kačka V. 3, Terka V., Kuba P. 1, Tom B., Barča 4, Majda, Vojta, Pepa

Pár slov trenérů:
Poslední zápas nám vyšel do puntíku. I když jsme Náchod letos neporazili, nesklopili jsme hlavu a děti šly jstě za vítezstvím. Všech osm hráčů v poli a šest na lavičce zaslouží obrovskou pochvalu za velký kus práce, který za celý rok odvedli. Bylo pro nás, trenéry, moc příjemné, když nás ostatní účastníci finálového chválili za pěknou hru, kterou naše děti předváděly. Konečné 5.místě je pro nás odměnou a příslibem do dalších let.

Bylo nádherné se dívat na

Bylo nádherné se dívat na tu "drobotinu", jak bojují a hrají... Gratulace za 5.místo dětem a trenérům...
Super...

mařkovi (bez ověření) – Ne, 13/05/2012 – 20:13

Velká gratulace ... a byl

Velká gratulace ... a byl to i pěkný korfbal, technicky jsou na tom děcka velmi dobře! Už se těším, až uvidím, jak se jim bude dařit nadále.

Miňa

Jan Mynařík – Po, 14/05/2012 – 14:26
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i