Soustředění reprezentace opět s prostějovskými talenty

Martin Uherka – St, 19/09/2012 – 09:28

O uplynulém víkendu se uskutečnlo soustředění talentovaných korfbalistů v kategorii U16 ve sportovním areálu Nová Včelnice na jindřichohradecku. Celý víkend se dětem věnoval trenér Hennie Baas a jeho asistent David Konečný. Stejný model čeká i výběr U19, který má společný tréninkový víkend před sebou.

Z našeho klubu se soustředění U16 zúčastnili Gabriela Francová, Renata Havlová, Pavla Křížková, Michal Marek a Petr Šnajdr. Kromě možnosti dále rozvíjet své technické dovednosti se mohli sehrávat se svými případnými spoluhráči z reprezentace.

Od pátku 21.9. do neděle 23.9. stráví čas korfbalem v Nové Včelnici Petr Galíček, Renata Havlová, Tomáš Marek, Alexandr Vyroubal a otázkou je účast Nikoly Ambrosové, která zatím doma léčí morybundus.

Obou soutředění se účastní i trenéři některých klubů, kteří mají možnost pochytit něco z know-how holandského trenéra a pracovat tak na zvyšování úrovně českého korfbalu.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i