Korfball World Cup 2013 U16

Jana Uherková – Pá, 15/03/2013 – 19:41

Dnes odjela reprezentace U16 do Holandska, kde se o víkendu zúčastní Korfball World Cupu 2013. Mezi vyvolenými má Prostějov 4 zástupce: Petra Šnajdra, Daniela Štefáka, Gabrielu Francovou a Renatu Havlovou, která je zároveň kapitánkou reprezentace.

aktualizováno 17.3. v 22:55

Dojeli v pořádku, všichni jsou zdraví a doufejme, že i nadále zůstanou. V Holandsku je totiž přivítala pořádná zima (ráno bylo -14°C) i se sněhem.

Dnes děcka absolvovala krátký střelecký trénink a po večeři je čeká trénink s Leonem Simonsem.

Zítra mají na programu 4 zápasy. Nejprve na rozehrání přátelské utkání 13:45 ČR - District-South, následuje 15:15 ČR - Německo, 16:45 ČR - Rusko a 18:15h ČR - Maďarsko.

16.3.

Nakonec nastala menší změna v pořadí zápasů a soupeřích, protože kvůli počasí nedojel tým Maďarska.

Zprávy z jednotlivých utkání najdete na stránkách
www.extrakorfbal.cz ... 1.zápas, 2.zápas a 3.zápas

17.3.

Dnes nejprve reprezentace sehrála semifinálové utkání s holandským týmem a prohrála vysoko 4:33 (2:20) a následně v boji o 3.místo, i přes dobrý výkon, podlehla německému týmu. Jak zápasy vypadaly si můžete přečíst opět na www.extrakorfbal.cz ... semifinálový zápas, zápas o 3.místo.

V semifinálovém zápase z prostějovských hráčů nastoupili Dan, Peťa (hráli každý polovinu zápasu) a Renča (hrála celý zápas a střelila 2 koše). V tomto zápase neměla česká reprezentace žádnou šanci na výhru a kdyby Holanďané ke konci nezvolnili, rozdíl skóre by byl daleko vyšší.
Dnešní zápas s Německem byl úplně jiný než první zápas tohoto turnaje. Naši hráčky a hráči byli lepší ve všech směrech, hráli dobře, ale o neuspokojivém výsledku rozhodlo neproměňování i vyložených šancí. Celý zápas odehrála Gabča (1 koš) a Renča, Dan hrál 35 minut.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i