Starší žáci hladce zvítězili nad KK Brno

David Konečný – So, 25/01/2014 – 12:34

V sobotu 25.1.2014 náš klub pořádal další kolo ligy starších žáků. Soupeři nám měli být hráči KK Brno a KC Šenov. Bohužel tým ze severní Moravy k zápasům nedorazil a tak se odehrál jen jeden jediný zápas, který Prostějov celkem bez problémů a jednoznačně vyhrál proti KK Brnu 20:2 (11:0).

SK RG Prostějov - KK Brno 20:2 (11:0)
Sestava a koše:
Havlová-7, Křížková-1, Štefák-2, Ošťádal-2;
Francová-4, Lorencová ., Šnajdr-4, Podhorný;
střídali: Valenta, Buriánek, Lorencová N., Krčová.

Pro zápas jsme byli jasným favoritem, vždyť 6 hráčů základní sestavy jsou členy reprezentačního výběru U16 a někteří i U19. Tato šestice je doplněná dvěma mladšími žáky, kteří jsou ve své věkové kategorii tuto sezónu dosud bez porážky. Hned z prvních dvou útoků jsem 2x skórovali a tím se tým uklidnil. Bohužel, pak se nepodařilo využít několik vyložených šancí, včetně dvou penalt. Naštěstí soupeř byl v útoku bezzubý. Poté se rozjel náš střelecký koncert a skóre na naší straně utěšeně narůstalo. Jediné 2 koše soupeře zaznamenala nejlepší hráčka soupeře vendy Jemelíková, která je také ve výběru U16.

Zhodnocení: "Jsem rád, že zkušení hráči si příjemně zahráli a zastříleli. Ale ještě větší radost je sledovat naše dvanáctileté kluky a holky, kteří i proti o tři roky starším hráčům dovedou díky své korfbalové šikovnosti zakončit a skórovat. Bylo super i to, že jsme měli dnes možnost si odehrát navíc i jedno přátelské utkání s KK Brno, ke kterému nastoupili za Prostějov téměř jen hráči kategorie mladších žáků a určitě nezklamali. Byl to pro ně výborný trénink."

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i