Starší žáci potvrdili 1.místo v tabulce

David Konečný – So, 01/02/2014 – 18:32

V sobotu 1.2.2014 se odehrálo v Kutné Hoře odložené 4.kolo ligy starších žáků. Šlo o kolo, ve kterém se utkaly první tři týmy průběžné tabulky - tedy my, Kutná Hora a dosud také neporažené České Budějovice. Naši starší žáci si vedli velmi dobře a i v nekompletní sestavě dvakrát zvítězili!

Prostějov - Kutná Hora 33:4 (15:2)
Sestava a koše:
Havlová-6, Vyroubalová, Šnajdr-7, Valenta-2;
Francová-4, Lorencová K.-4, Štefák-10, Buriánek;
střídali: Lorencová N.

Oslabený soupeř neměl celý zápas šanci. navíc naši hráči měli po celý zápas velmi kvalitní střelbu, kterou Kutnou Horu doslova rozstříleli.

Prostějov - České Budějovice 11:5 (4:4)
Sestava a koše:
Havlová-2, Vyroubalová-1, Šnajdr-2, Valenta-1;
Francová-3, Lorencová K.-1, Štefák-1, Buriánek;
střídali: Lorencová N.

Budějovice se ukázaly jako zdatný soupeř, který má představu o své hře a plán tuto představu realizovat. Nám dělaly Budějovice problémy hlavně v 1.poločase, kdy jsme si nevěděli rady s výškovou převahou soupeře a s naší nemohoucností se uvolnit na kvalitní střelbu. Ve druhé půli jsme si určili taktiku na doskoku a přidali jsme větší podporu ze strany asistenta pro útočícího spoluhráče. Druhý poločas byl čistě v našich rukách a zápas jsme bez problémů dotáhli do vítězného konce.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i