1.kolo minižáků v Prostějově aneb 48 dětí na hřišti

David Konečný – So, 01/11/2014 – 13:54

V sobotu 1.11.2014 se uskutečnilo v hale RG a ZŠ Prostějov 1.kolo ligy minižáků skupiny Prostějo+Brno. Miniturnaje se zúčastnilo 48 dětí, kdy Prostějov postavil tři týmy (třetí tým odehrál pouze přátelské zápasy nad rámec oficiální soutěže) a Brno bojovalo se dvěma týmy.

V hale se tedy odehrálo celkem 10 zápasů mezi pěti týmy, ale protože Prostějov mám v soutěži přihlášeny pouze 2 týmy, tak zápasy týmu Prostějov "C" se nepočítaly jako oficiální zápasy. Premiéru měli prostějovští mladí trenéři Renata Havlová, Pavla Křížková, Petr Galíček a Petr Šnajdr. A vedlo se jim velmi dobře, protože tým Prostějova "A" vyhrál všechny své zápasy a celkem suverénně zvítězil. Na druhém místě skončilo družstvo Brno "A", dále Brno "B" a nakonec Prostějov "B" a "C". Výsledky jednotlivých zápasů společně se střelci jsou níže.

Prostějov "A" - Brno "A" 9:2 (3:1)
- střelci Prostějova: Valenta F. 4, Vaková 3, Jankovič D. 1, Ganzarová 1
- střelci Brna: Eherbergerová 1, Procházka 1

Prostějov "A" - Brno "B" 19:0 (8:0)
- střelci Prostějova: Valenta F. 7, Jankovič D. 5, Vaková 3, Ganzarová 2, Podhorná 1, Prchalová 1

Prostějov "A" - Prostějov "B" 15:0 (8:0)
- střelci Prostějova: Jankovič D. 5, Valenta F. 5, Podhorná 2, Ganzarová 1, Prchalová 1, Vaková 1

Brno "A" - Brno "B" 4:1 (3:1)
- střelci Brna A: Němeček 2, Eherbergerová 1, Thotová 1
- střelec Brno B" Borek 1

Brno "A - Prostějov "B" 6:1 (5:0)
- střelci Brna: Němeček 4, Thotová 1, Drobníková 1
- Střelec Prostějova: Hofer

Brno "B" - Prostějov "B" 13:1 (4:1)
- střelci Brna: Holík V. 5, Kalášek 3, Holík L. 2, Vojnová 2, Borek 1
- střelec Prostějova: Křížková E.

Kategorie:
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i