Tým minižáků/přípravka

Sledujte nás na facebooku a instagramu, nový web v přípravě!

Admin – Po, 05/09/2016 – 08:37

Nový web našeho klubu je v přípravě, zatím nás najdete hlavně na našem facebooku a instagramu. Fotky, pozvánky a další informace jsou nyní tam.

Facebook: SK RG Prostějov
Instagram: @korfbalpv

FINÁLE LIGY MINIŽÁKŮ

Jana Uherková – St, 15/04/2015 – 12:22

Už příští neděli, 26.4.2015, se uskuteční první finálový den, který letos pořádáme. Bude patřit našim nejmenším, minižákům.

Jelikož naši minižáci skončili po čtvrtfinálových kolech v tabulce na 2.místě, sehrají 12:30 své semifinále s vítězem utkání KK Brno vs. Kutná Hora. A v případě výhry postoupí do finále, které se odehraje ve 14:45.

Doufám, že se tam všichni uvidíme a podpoříme naše nejmenší v boji o medaile.

Rozpis celého dne:

9:30 semifinále Prostějov - KK Brno

Úžasný týden s výpravou DOS-WK

Martin Uherka – Po, 24/10/2016 – 21:18

V uplynulém týdnu jsme hostili návštěvu nejvyššího významu - 31 členů partnerského lubu DOS-WK Enschede k nám přijelo podpořit povědomí o korfbalu a užít si krásy České republiky. A samozřejmě strávit spousty hodin s našimi hráči a příznivci :).
Co jsme všechno stihli a jak se nám přitom dařilo najdete v článku.

Finále minižáků a U23 v Kostelci na Hané!

Martin Uherka – Čt, 31/03/2016 – 20:49

Korfbalový víkend čeká náš klub na konci tohoto týdne.

Minižáci jedou v neděli na finálový den 3.4.2016 do Znojma

a reprezentace U23 s osminásobným zastoupením hráčů našeho klubu absolvuje další kolo soustředění, nabité zápasy, v Kostelci na Hané. Podrobnosti v článku!

Minižáci v Brně opět úspěšní

Lucie Schönfeldová – St, 25/11/2015 – 20:37

21.11. proběhlo v Brně 2. kolo ligy minižáků. 17 dětí, 2 družstva, se v sobotu vypravila do Brna na ZŠ Nový Lískovec, kde nejprve odehrála zápas proti sobě. Pro nás důležitější a zajímavější zápasy však byly proti hráčům a hráčkám z Brna. Družstvo A nejprve porazilo brňáky 16:2 a družstvo B se nenechalo zahanbit a výkonem 10:3 ukázalo, že prostějováci jsou zkrátka lepší. Ještě nás čekají 2 kola, která proběhnou v Prostějově a kde se zapojí většina dětí. Termín 3.kola je 20.12.2015.

Nová sezóna se nezadržitelně blíží

Martin Uherka – St, 12/08/2015 – 21:18

Další ročník korfbalových soutěží již klepe na dveře a my pochopitelně nezahálíme. Mládežnické týmy se chystají na soustředění k dalšímu zvýšení svých kvalit. Junioři mají naplánovaný pobyt v Čekyni na poslední srpnový týden, zatímco jejich mladší kamarádi již balí na holandský týden, který stráví od soboty v partnerském Enschede. Jejich cestu podpořil Olomoucký kraj ze svého rozpočtu a snížil tím finanční zátěž pro jednotlivé účastníky.
Přejeme jim hodně zdaru a spoustu nových korfbalových zážitků!

Informace k utkáním najdete dále v článku.

Minižáci MISTŘI

Jana Uherková – Út, 28/04/2015 – 08:02

Prostějov měl tu čest pořádat finálový den v kategorii nejmladších korfbalistů za podpory Olomouckého kraje. Na závěrečný turnaj Korfbalové ligy minižáků se probojovaly kromě pořádajícího Prostějova i týmy KK Brno, TJ Znojmo A a TJ Znojmo B. Semifinálový los k sobě přisoudil známé dvojice ze základních skupin, výsledky tedy byly vzhledem k průběhu sezóny celkem očekávané.

Jak dopadne letošní akce Big Ill Pig?

Martin Uherka – Po, 06/04/2015 – 22:56
Bude to paráda jako vždycky
17% (3 hlasy)
Letos poprvé prase přežije a bude bydlet u Davu doma