1. semifinále ve znamení obran

Martin Uherka – Čt, 28/04/2016 – 06:41

Odveta semifinále na domácím hřišti nás čeká v sobotu 30.4.2016 v 18:00 v hale RG a ZŠ města Prostějova. V minulém utkání se nám tým nepodařilo překvapit KK Brno, vítěze základní části a úřadujícího mistra ČR. Doma se pokusíme prodloužit semifinálovou sérii o ještě jeden zápas a budeme rádi za vaši podporu. Přijďte fandit, buben je připravený a my taky!

Jak se nám vedlo minule si přečtěte v článku.

KK Brno - SK RG Prostějov 16:12 (7:4)

Od začátku dominovaly utkání spíš obrany, v polovině prvního poločasu bylo skóre 4:1 pro domácí a i nadále narůstaly body na obou stranách velmi pomalu. Brno se jako vždy spoléhalo na svá výborná děvčata, která i tentokrát dala většinu košů týmu, nám se lépe prosazovali kluci.
Ve hře se střídaly na obou stranách chvíle lepší a horší - většinou nám Brno o pár košů uteklo, abychom je za chvíli zase stáhli na dvou-tříkošový rozdíl. Nikdy se nám ale nepodařilo dostat se až na jednobodový odstup - v zakončení jsme se nedokázali dostatečně soustředit a několik dobrých střeleckých pozic jsme neproměnili. Vůbec nám navíc nefungovaly volné hody, ve kterých jsme měli asi nejhorší úspěšnost z a sezóonu. Domácí naopak hlavně v druhé části využívali naše chyby v obraně a jednoduše navyšovali své vedení.

V odvetě se nám musí hlavně dařit proměňovat vyložené šance, jen tak máme šanci uspět a prodloužit si naději na historický postup do finále.

Sestava a koše:
Vyroubal 3, Havlová 2, Marek M. 2, Šnajdr 2, Ambrosová 1, Galíček 1, Křížková 1, Zelinková, Štefák

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i