3. kolo extraligy za bod

Martin Uherka – Po, 27/11/2017 – 05:15

Ve třetím kole nás čekal dosud neporažený lídr z Brna, kterého jsme chtěli přinejmenším potrápit a nedat mu nic zadarmo. Jak to nakonec dopadlo si rozklikněte v článku (i když z nadpisu a facebooku asi již víte).

SK RG Prostějov - KK Brno 9:16 a 17:17

V prvním utkání nám vyšla vlastně jen první čtvrtina, kdy jsme hráli připravenou taktiku. V dalším dějství už jsme začali zbytečně chybovat v obraně a dovolili soupeři střelbu z otevřených pozic, kterou - na rozdíl od nás - poměrně jistě proměňoval. My jsme stříleli pánu Bohu do oken a za celý zápas jsme se nedostali ani na deset úspěšných zásahů. Úspěšnost zakončení byla viditelně rozdílná a rozhodla o osudu utkání.

To v zápase druhém se nám dařilo držet na rozdíl jednoho až dvou košů většinu doby. Více jsme využívali taktická střídání a hlavně jsme nesklopili hlavy, když se chvíli nedařilo. V druhé půli jsme se vždy dotáhli na rozdíl jednoho koše, aby nám Brno zase odskočilo na dva. V lehce infarktovém závěru se nám nejdřív konečně podařilo vyrovnat, aby v poslední minutě Brno zase získalo vedení. Na to jsme naštěstí dokázali zareagovat a bod za remízu 17:17 se může ve výsledku ukázat jako dost cenný.

Celou tabulku, dosavadní výsledky a střelce utkání si prohlédněte na stránkách Českého korfbalového svazu.

Kategorie:
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i