Béčko ve stověžaté Praze

Lukáš Vařeka – Ne, 18/01/2009 – 16:21

V sobotu 17.1.2009 jelo naše Béčko sehrát 6. kolo První české korfbalové ligy. Toto kolo se konalo v naší stověžaté matičce Praze. Jako první ten den spolu sehráli utkání naši soupeři SK Hala Lužiny - KC SPŠS Tábor s výsledkem 3:14. Fotky!

SK RG Prostějov B - KC SPŠS Tábor 13:16 (3:11)

Do prvního zápasu jsme nastoupili s velkým optimismem. Ze začátku se nám dařilo díky důsledné obraně držet se soupeřem krom a vyrovnané skóre. V druhé polovině prvního poločasu se však začalo soupeři lépe dařit po střelecké stránce. Po poločase jsme kousek obměnili sestavu. Začátek druhého poločasu patřil nekompromisně dvojici Koldová a Uherka M. Ti nás svou přesnou střelbou a bezchybnou obranou dostali zpátky do hry. Dařilo se nám držet míč dlouhou dobu v útoku a vytvářet si dobré střelecké pozice. Většina našich útoků končila košem. Začali jsme se soupeři dostávat na dostřel, skóre bylo hodně vyrovnané, a proto byl závěr tohoto utkání dost napínavý. Avšak neměli jsme už čas skóre otočit v náš prospěch.
Sestava a koše: Koldová 6, Láhner 2, Malanová 1, Uherka M. 1, Vařeka 1, Zelinková 1, Žáková 1 ... Copek, Sequensová, Tichý, Uherka Z.

Po kliknutí se zobrazí celá galerie.

SK RG Prostějov B - SK Hala Lužiny 6:18 (4:9)

Ve druhém zápase jsme se utkali z týmem z Prahy. Na začátku jsme snažili udrželi skóre vyrovnané. Soupeř nás však v útoku držel hodně zkrátka a my neměli moc šancí si vytvořit dobré střelecké pozice. V poločase jsme opět obměnili sestavu. Avšak ani to nám moc nepomohlo. Již jsme si dokázali vytvářet větší množství šancí v útoku, ale nebyli jsme schopni skórovat. Nepodařilo se nám dát několik vyložených šancí a penalt. Své střelecké štěstí jsme si asi vybrali v prvním zápase. Soupeř se v druhém poločase poměrně dobře střelecky dařilo a tak stanovil skóre na konečných 6:18
Sestava a koše: Copek 1, Koldová 1, Sequensová 1, Tichý 1, Uherka M. 1, Žáková 1 ... Láhner, Malanová, Uherka Z., Vařeka, Zelinková

AKTUALIZOVÁNO: Fotky!