Seniorský B-tým

Sledujte nás na facebooku a instagramu, nový web v přípravě!

Admin – Po, 05/09/2016 – 08:37

Nový web našeho klubu je v přípravě, zatím nás najdete hlavně na našem facebooku a instagramu. Fotky, pozvánky a další informace jsou nyní tam.

Facebook: SK RG Prostějov
Instagram: @korfbalpv

Jaké bylo soustředění v Enschede?

Jan Mynařík – Čt, 31/08/2017 – 13:27

Týdenní soustředění v Enschede jsme si opět užili. Mohli jsme odcestovat i díky podpoře v podobě finančního příspěvku Olomouckého kraje. Na Instagramu a Facebooku jste mohli postupně sledovat, co vše se dělo. Tady již jen nabídneme shrnující video a děkovný dopis, který jsme našemu partnerskému klubu DOS-WK po soustředění zaslali.

Úžasný týden s výpravou DOS-WK

Martin Uherka – Po, 24/10/2016 – 21:18

V uplynulém týdnu jsme hostili návštěvu nejvyššího významu - 31 členů partnerského lubu DOS-WK Enschede k nám přijelo podpořit povědomí o korfbalu a užít si krásy České republiky. A samozřejmě strávit spousty hodin s našimi hráči a příznivci :).
Co jsme všechno stihli a jak se nám přitom dařilo najdete v článku.

Mayor Cup 2016 úspěšně za námi

Martin Uherka – Po, 12/09/2016 – 21:45

O hodovém víkendu 10.-11.9.2016 náš extraligový tým nezahálel a vydal se na turnaj do slovenské Prievidze. Místní hráči dokážou vždy připravit velmi kvalitní předsezónní turnaj, který navíc provází velmi pohodová a přátelská atmosféra. Ani letos tomu nebylo jinak. A jak se našemu týmu dařilo si můžete přečíst v článku nadějné spisovatelky Katky Lorencové.

Zakončení korfbalové sezóny

Jana Uherková – Po, 13/06/2016 – 16:06

Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2016 s názvem BIG ILL PIG „do nekonečna aneb tu 8 do rána položíme“ se blíží. Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 25.6.2016 se už poosmé sejdeme, abychom opět společně zakončili korfbalovou sezónu. Budeme vás očekávat od 14:00.

v 1.ČKL jsme zůstali těsně pod vrcholem

Martin Uherka – Pá, 29/04/2016 – 05:54

Minulou sobotu 23.4.2016 proběhlo finále druhé nejvyšší seniorské soutěže. Po základní části jsme vybojovali druhé místo a o první příčku jsme se utkali s B-týmem VKC Kolín. Utkání to bylo zajímavé, přineslo nám pár dobrých podnětů, ale získat prvenství se nám nepodařilo.

Vrchol sezóny se blíží

Martin Uherka – Pá, 22/04/2016 – 22:28

Vyvrcholení České korfbalové extraligy se nezadržitelně blíží. Ještě než si naši hráči užijí souboj o medaile v domácím prostředí 7.5.2016, je před nimi malá generálka v podobě finále 1. ČKL v Kolíně.

Poprvé v 1.ČKL bez bodu

Martin Uherka – Čt, 31/03/2016 – 20:29

Poprvé v této sezóně jsme nezískali v utkáních 1.ČKL ani jeden bod. Do Kutné Hory, kam přesunul své pořadatelství Kolín, jsme odjeli v nejmenším možném počtu hráčů a naše šance na dobrý výsledek byly od začátku značně zmenšené.

Syndikovat obsah