V NEDĚLI do Kolína!!

Martin Uherka – Po, 23/02/2009 – 11:55

A je to tady, v NEDĚLI 1.3.2009 se vypravíme do Kolína na utkání 9. kola České korfbalové extraligy. Můžeme zde potvrdit naše letošní dobré výkony a postoupit poprvé do semifinále nejvyšší seniorské soutěže.
JEDEME VLAKEM!! Sraz hráčů a fanoušků je v neděli v 8:48 (pro majetele digitálních hodinek sněhulák-židlička-sněhulák) na stanici Prostějov hl.n.

Časy utkání jsou standardních 13:00 a 15:00.

Kategorie:

na Kolín

o dopravě se ještě domluvíme na tréninku, ale v zásadě jsem taky pro ČD!

a doufám, že nás pojede hodně, včetně fanoušků, to si přece nenecháte ujít:-)

Z23 (bez ověření) – Po, 23/02/2009 – 13:28

Naposledy, když ...

Naposledy, když jsme využili služeb Českých drah, i když pro změnu s béčkem, to byl moooc hezkej výlet ... já myslím, že by opravdu mohli jet i fanoušci z našich řad, koneckonců, na Smíchově jsme roztleskali celou halu .. a to nemluvím o tom jak jsme se hezky bavili po cestě vláčkem domů, když na nás žertovně klepali neznámí spolucestující z vedlejších kupé ;-) ... no já myslím, že by se mohla vyhlásit zcela dobrovolná akce "kdo nejede fandit do Kolína, nezahraje si 7.3. ... ;-) :-D "

Zdeněk Uherka – Út, 24/02/2009 – 00:05

Ano, ano,...

Mě nezbývá než se Zdeňkem souhlasit, a jelikož jsem se tohoto výletu zúčastnila také a to především v roli sbormistryně, myslím, že by tento výlet mohl být taktéž kreativní a po cestě bychom mohli nacvičit nějaké pěkné další vystoupení! ;) Takže pokud má někdo nějaký nápad, ať jede s námi a řekne nám ho jako překvapení až tam! ;)

Sekva (bez ověření) – Út, 24/02/2009 – 15:57

Jó, vlakový zájezd ...

... právě se mi oživily vzpomínky, zejména na uhříněveský perón .... :o)))

Lenka C. (bez ověření) – St, 25/02/2009 – 08:20
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i