Finále minižáků už zítra

Jana Uherková – Pá, 06/05/2011 – 11:02

V sobotu 7. května 2011 se v Kolíně uskuteční finálový turnaj minižáků. Prostějovské děti se nejprve v poledne utkají s vítězem souboje mezi Náchodem a Děčínem. Podle výsledku tohoto zápasu si potom buď zahrají o 3.místo nebo budou bojovat ve finále o zlatou medaili.

Jelikož na základě výsledků v průběhu sezóny víme, že naši nejmenší dokáží porazit každého a některé i velkým rozdílem, věříme samozřejmě v příčku nejvyšší.

Držme proto našim minižáčkům palce!

Rozpis zápasů:

9:45 A zápas: VKC Kolín - TJ Znojmo MS YMCA
10:30 B zápas: KC Náchod Plhov - TKC Děčín
11:15 C zápas: SK AFK Respo Kutná Hora - vítěz A
12:00 D zápas: SK RG Prostějov - vítěz B

12:45 o 5. místo poražený A - poražený B
13:30 o 3. místo poražený C - poražený D
14:15 finále vítěz C - vítěz D

14:45 vyhlášení

Pre fanúšikou!

Sraz na nádraží 7:20, odjezd vlaku 7:35. Čím víc nás bude, tím by se dalo říct, že budou mít děti větší podporu - ale já to vidím i z druhé stránky ekonoma, a totiž - budeme mít výhodnější jízdné! ... Návrat cca 19:00 až 19:30 do Prostějova.

David Konečný – Pá, 06/05/2011 – 12:52

Ráda bych jela ...

ale bohužel ještě nemůžu. Budu držet pěsti doma a doufám, že jim to pořádně natřete :-)

Jana Uherková – Pá, 06/05/2011 – 18:25
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i