Do Prievidze s omladinou

Martin Uherka – St, 10/08/2011 – 19:28

Dá se říct, že již tradičně se v září podíváme do Prievidze. Tentokrát bude náš klub reprezentovat pouze tým ve věkové kategorii do 19 let, pro který je to ideální předsezónní příprava.

Turnaj se uskuteční o víkendu 10.9.-11.9.2011. Jsme ve skupině A spolu s polskou a maďarskou U19, v druhé skupině je Prievidza, Znojmo a maďarská U16

Sobota 10.9.
16:05 Prostějov - Poland U19
20:55 Hungary 19 Prostějov

Neděle 11.9. - utkání o umístění
8:00 5.místo A3 - B3
9:35 SF A1 - B2
10:20 SF A2 - B1
11:55 5.místo A3 - B3
13:30 o třetí místo
15:05 finále

Mezi utkáními samozřejmě probíhají seniorské zápasy za účasti domácích, Nitry, maďarských týmů a zástupců ČR z Kolína a Znojma, takže se můžeme těšit na kvalitní podívanou.

Protože nejjednodušší spojení je vlastní dopravou, pojedeme auty. Odjezd v dopoledních hodinách v sobotu, přespíme pouze jednu noc a návrat je plánovaný v neděli večer.

Realizační tým se zatím skládá z Davida Konečného a Martina Uherku, trenérů a řidičů v jedněch osobách.
Potřebujeme sehnat alespoň jednoho dobrovolníka (lépe dva), který může zastat funkci majitele vozidla a řidiče (případně dle zájmu také funkci fotografa, manažera týmu, vodonoše, sponzora, otloukánka...). Na oplátku získá možnost účasti na sobotním večerním společenském programu za milé účasti domácího týmu a hostujících družstev. Kvalita zaručena!!

Bližší informace k cestě a ubytování + náklady!

Po konzultaci se Šukem si dovolím přidat nějaké bližší informace:
- šanci na nominaci mají všichni hráči, kteří spadají do kategorie dorostenců a starších žáků
- první zápas hrajeme cca v 16:00 v sobotu 10.9.
- odjezd tedy můžeme nastavit na dobu mezi 10:00 až 11:00, doba cesty asi 3,5 hodiny
- mimo mě a Šuka je zatím jako řidič nahlášen Ondra
- cena za cestovné asi 200,- Kč na hlavu (samozřejmě záleží na počtu cestujících a vytížení aut)
- cena za ubytování 200,- (spíme v ubytovně)
- startovné na hlavu 100,- Kč
- každý si spočítá, že vybírat se bude 500,- Kč na hráče
- jídlo si každý zajišťuje sám - ve velmi blízké blízkosti je kaufland i tesco (upozorňuji, že na Slovensku se platí v eurech)
- DŮLEŽITÉ: POTŘEBUJETE OBČANKU A NEBO PAS! (ale to snad po loňském Holandsku nebude problém)
- další informace budou přidány do článku nebo na trénincích od září

David Konečný – So, 20/08/2011 – 18:08
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i