V kategorii U16 má SK RG Prostějov 6 reprezentantů ČR !

David Konečný – Ne, 26/02/2012 – 17:35

I v letošním roce se zúčastní reprezentační výběr České republiky do 16-ti let neoficiálního MS této kategorie. A velmi potěšující zprávou pro náš oddíl je to, že i letos máme v tomto výběru šestičlenné zastoupení! Jmenovitě nominováni byli Renata Havlová, Pavla Křížková, Petr Galíček, Michal Marek a Alexandr Vyroubal. Donominována byla později Gabriela Francová.

Turnaj s názvem Talent World Cup U16 (http://www.u16talentworldcup.nl/) se uskuteční v nizozemském Schijndelu v termínu 17.-18.3.2012. Již loni se za náš oddíl tohoto turnaje zúčastnilo 5 hráčů (Nikola Ambrosová, Renata Havlová, Veronika Rajsiglová, Petr Galíček a Tomáš Marek) a většina těchto talentů byla v základní sestavě reprezentačního výběru. A troufám si tvrdit, že i letos budou naši hráči pilíři základní sestavy.

Pro náš oddíl je velkým úspěchem, že za poslední 2 roky se v mládežnických výběrech představilo celkem již 9 našich hráčů a musím říct, že další hráči Petr Šnajdr nebo Dan Štefák jsou určitě v hledáčku reprezentačního trenéra Iva Kracíka buďto jako náhradníci nebo hráči do budoucna.

Držte našim dětem na turnaji palce, ať se jim letos na turnaji daří a líbí minimálně tak stejně jako tomu bylo loni!

+ Gába F.

K článku uvedené pětici přibyla ještě Gába Francová - takže celkem 6 reprezentantů!

David Konečný – St, 29/02/2012 – 19:42

Ted sem si rikal ze tam

Ted sem si rikal ze tam chybi ten sestej :) mozna by to chtelo dopsat do toho clanku

Petr G (bez ověření) – Ne, 04/03/2012 – 11:43

Máš pravdu - tak jsem

Máš pravdu - tak jsem článek upravil.

David Konečný – Po, 12/03/2012 – 18:36

Jedeme fandit...

Paráda, jsem na ně zvědavej... jedeme je podpořit (je to i pěkná dovolená)...máme vlajky apod., tak doufám, že zabodujou...

mařkovi (bez ověření) – Po, 12/03/2012 – 17:40

Článek na extrakorfbalu:

David Konečný – St, 14/03/2012 – 16:12
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i