I Áčko má za sebou úspěšné soustředění

Martin Uherka – St, 09/09/2015 – 22:36

Poslední týden o prázdninách jsme se vydali na tradiční letní soustředění, tentokrát do Čekyně u Přerova. Celé soustředění bylo zejména v teambuildingovém duchu, ale přesto jsme nezaháleli.

Na soustředění jsme vyjeli 24.8. poněkud netradičně na kolech. Pro všechny z nás to byla novinka, ale zvládli jsme to na výbornou a už na oběd jsme byli na místě. Po vydatném obědě a odpočinku jsme se sešli na první trénink, který byl zahájen debatou o cílech a plánech do příští sezóny. Po téměř hodinovém sezení jsme se odebrali na hřiště a začali jsme první trénink, který byl zaměřen na základní korfbalové dovednosti a nechyběla ani hra, takže jsme se všichni skvěle bavili. Celý den jsme zakončili večeří a teambuildingovým posezením.

Zbytek soustředění se nesl ve velmi podobném duchu, kdy jsme měli jeden trénink dopoledne a po polední pauze další trénink odpoledne. Každý den jsme měli snídani, oběd, večeři i svačiny ve výborné kuchyni přímo v areálu a díky tomu, že nám téměř po celý týden přálo počasí, jsme nezapomněli využívat bazén, tenisové hřiště i trampolínu.

Jedinou výjimkou byla středa, kdy jsme se hned po snídani vydali na celodenní cyklovýlet po okolí. Naše trasa vedla kolem tovačovských rybníků, přes Kojetín, Chropyni, Přerov a soutok Moravy a Bečvy. Celá tato trasa byla dlouhá 73 km, ale všichni jsme se s tím statečně poprali a pak nás čekal zasloužený odpočinek.

Cesta zpět v pátek 29.8., opět na kolech, byla mnohem rychlejší. Soustředění jsme si všichni užili, naladilo nás do tréninků a teď už naplno trénujeme na první zápasy sezóny 2015/2016.

Fotky a videa najdete na našem facebookovém profilu.

Autorka: Kateřina Lorencová

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i