Finále minižáků a U23 v Kostelci na Hané!

Martin Uherka – Čt, 31/03/2016 – 20:49

Korfbalový víkend čeká náš klub na konci tohoto týdne.

Minižáci jedou v neděli na finálový den 3.4.2016 do Znojma

a reprezentace U23 s osminásobným zastoupením hráčů našeho klubu absolvuje další kolo soustředění, nabité zápasy, v Kostelci na Hané. Podrobnosti v článku!

FINÁLE MINIŽÁKŮ, ZNOJMO

Již tradičně se utkají nejlepší čtyři celky po základní části a čtvrtfinálových utkáních. Výsledky přisoudily do dvojic domácí Znojmo Modří Sloni proti KK Brno, druhou dvojicí je Prostějov proti VKC Kolín. Věříme, že naši nejmladší potvrdí roli favorita a postoupí do nevyzpytatelného finále proti domácím. Kdo můžete, jeďte podpořit naše minižáky při obhajobě titulu Mistrů ČR!

10:00 Znojmo Modří sloni - KK Brno
11:00 SK RG Prostějov - VKC Kolín
11:45 utkání o 3. místo
12:30 finále

Program U23

A kdo tak daleko v neděli nemůžete, nebo nemáte program na sobotu, sedněte na kolo, obujte brusle nebo se projeďte oblíbenou Čunínskou strelou (v sobotu jede 10:02 a 15:02, v neděli 14:08 a 16:08) a přijeďte se mrknout na elitní hráče v kategorii do 23 let. Kromě tréninků sehrají juniorští reprezentanti zbývající utkání v rámci České korfbalové extraligy jako přípravu na červencové Mistrovství světa v Olomouci.

Sobota 2.4.2016
10:20 U23 - SK RG Prostějov
15:30 U23 - KK Brno

Neděle 3.4.2016
14:20 U23 - KCC Sokol České Budějovice
16:20 U23 - Znojmo Modří Sloni

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i