Zakončení korfbalové sezóny

Jana Uherková – Po, 13/06/2016 – 16:06

Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2016 s názvem BIG ILL PIG „do nekonečna aneb tu 8 do rána položíme“ se blíží. Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 25.6.2016 se už poosmé sejdeme, abychom opět společně zakončili korfbalovou sezónu. Budeme vás očekávat od 14:00.

Stejně jako v loňském roce zůstaneme v Prostějově. Vedle fotbalového stadionu 1.SK Prostějov, za místním nádražím, nás bude čekat venkovní posezení. Autem se tam dostanete odbočením z Olomoucké ulice, pěšky nebo na kole i z ulice Pod Kosířem.

A stejně jako v předchozích ročnících přijde během odpoledne na řadu pečené prasátko. Nápoje a drobné občerstvení zajišťuje majitel areálu.

Jelikož je posezení zastřešené, nemusíme se obávat ani horšího počasí, které ovšem jako vždy nepřepokládáme a objednáno máme samozřejmě sluníčko.

Nudit se určitě nebudete. Zábavný program pro malé i velké bude zajištěn souborem dobrovolných soutěží, u kterých se pobavíme opravdu všichni. A pokud máte rádi překvapení, bude se Vám líbit naše tombola.

Vstupné: dospělí a děti nad 1metr výšky 50 Kč, menší děti zdarma.

Předchozí ročníky byly úspěšné a velkou zásluhu na tom nesete právě vy, naši hosté. Věříme, že opět neodmítnete posezení s korfbalovými přáteli a užijete si to s námi. Pozvání samozřejmě platí i pro vaše drahé polovičky, rodiče, sourozence i vaše děti.

Těšíme se na vás.

Pro aktuální informace můžete sledovat tyto internetové stránky nebo stránky klubu na facebooku, kde najdete tuto pozvánku https://www.facebook.com/events/869725156473021/

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i