Žákovské výlety za body

Martin Uherka – Pá, 13/01/2012 – 00:09

O víkendu se naše mladé naděje vydají do dalekých končin. Naše nejmenší čeká cesta do Kolína, kde se dvakrát utkají se svými vrstevníky z Českých Budějovic. Starší žáci naopak zamíří na horkou půdu vicemistra z Náchodu, kde se kromě domácích utkají s týmem Znojma.

Minižáci budou určitě chtít potvrdit své dobré výkony v dosavadní sezóně. Držme jim palce, aby nezaváhali s týmem Jihočechů, kteří jsou dosud bez bodu.


Kolín 14.1.2011
11:55 a 12:35
SK RG Prostějov - KCC Sokol České Budějovice

Starší žáci mají letos výbornou formu a aktuálně drží bez porážky první místo v průběžném pořadí. V neděli je však čeká test nejtěžší - v Náchodě se střetnou s druhým a třetím týmem, kteří jsou jistě natěšení na odvetu za porážky z prvního kola v Prostějově. Většina účastníků má zkušenosti i z dorostenecké extraligy, můžeme tedy očekávat kvalitní podívanou. Věřme, že s dobrým koncem pro naše družstvo.


Náchod 15.1.2011
12:00
TJ Znojmo MS YMCA - SK RG Prostějov
13:00
PKC Náchod - SK RG Prostějov

Stručně:

než budou články - minižáci dvakrát porazili Budějovice (7:1, 5:2 pokud se nepletu), starší žáci porazili Znojmo (15:5 a prohráli s Náchodem (8:11).

MUH (bez ověření) – Ne, 15/01/2012 – 21:15
i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i