Víkend 4. a 5.12. - Áčko seniorů ve Znojmě, Béčko seniorů v Praze a starší žáci v Děčíně!

David Konečný – Po, 29/11/2010 – 18:39

Nadcházející víkend bude mít náš klub opět korfbalové hody, ovšem tentokrát jsme na všechny hostiny zváni my jako hosté, tedy seniorské extraligové áčko vyráží do Znojma, seniorské prvoligové béčko míří do Prahy a starší žáci jedou hrát do Děčína. A tak věřme, že se u všech korfbalových tabulí nebudou naše týmy chovat jako upejpaví nejedlíci, ale pořádně si z nabízené bodové hostiny urvou, co soupeř nabídne. Bližší informace pro fanoušky, rodiče a hráče k jednotlivým týmům jsou dále v článku.

ČESKÁ KORFBALOVÁ EXTRALIGA
Zápas se hraje v neděli 5.12.2010 v hale TJ Znojmo na ulici F. J. Curie 3302/5. Začátky zápasů jsou ve 12:45 a 14:45.

A co před zápasem ve Znojmě řekl trenér A-týmu, předseda oddílu a předseda svazu v jedné osobě Jan Mynařík: "Utkání s Brnem nás stálo hodně sil i zdravotních obtíží. Do soubojů ve Znojmě půjdeme bez dvou hráčů základní sestavy a budeme tak výrazně oslabeni. Zraněné Ondřeje Bednáře a Martina Uherku zastoupí Jan Tichý, Martin Lužný a David Konečný, kombinace dravého mládí v případě prvních dvou jmenovaných a velezkušeností v případě třetím. Znojmo je sehraný tým se spoustou zkušeností na mezinárodním poli a určitě je pro nedělní zápasy favoritem. Přesto se Prostějov bude moct opřít o znovunalezenou nepříjemnou obranu a o překvapivé útoky, které snad dokáží Hanáci tentokrát přesně zakončovat. Doufejme, že se SK RG dokáže postižen zraněními o to víc semknout, podat bojovný výkon a porvat se o extraligové body." Nezbývá nám, než mu věřit!

1.ČESKÁ KORFBALOVÁ LIGA
V sobotu 4.12.2010 vyráží náš prvoligový tým do Prahy, kde se utká s domácími z 1.HFK Děkanka Praha a s týmem z Moravské Třebové. Jak už bylo několikrát řečeno, tak zde nejde ani tak o výsledek, jako jde spíše o zábavu. A tak budeme opět svědky složení týmu kombinací hráčů z dorosteneckého týmu s hráči, kteří hrají korfbal jen pro zábavu. Tady bych hlavně upozornil na jména Tomáš Láhner nebo Petra Měsícová! Rozhodně tento tým by se s prázdnou vracet nemusel - držíme palce. Hlavní styčné osoby pro výpravu B-týmu do Prahy jsou Katka Zelinková a Martin Uherka, takže o bližší informace o této akci se případní zájemci obracejte na jednu z těchto osob.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ - 4.KOLO DĚČÍN
V sezóně naši starší žáci zatím neprohráli a naprosto suverénně vládnou tabulce. Ovšem v Děčíně nečeká děti nic jednoduchého, vždyť Náchod obhajuje loňský titul a Děčín je na domácí půdě jistě nepříjemným soupeřem. Přesto věřím, že děti na oba soupeře mají a jediné, co by je mohlo porazit, je dlouhá cesta.

Kdy a kde:
- 4.12.2010 sobota v Děčíně

Datum, čas a místo srazu:
- 4.12.2010 sobota v 4:20 hlavní vlakové nádraží Prostějov

Cesta do Děčína:
-vlakem odjezd z Prostějova 4:41 (přestupy v Olomouci 5:06 – 5:11, Kolíně 7:24 – 7:46, České Lípě 9:35 – 9:39), příjezd do Děčína – východ v 10:09, poté asi 20 minut pěšky do haly

Průběh akce:
- A i B tým hrají každý 2 zápasy proti Děčínu a Náchodu, start v 11:50, poslední zápas v cca 14:20 – předpokládaný konec v 15:10

Cesta zpět:
- vlakem z Děčína – východ v 16:11 (přestupy v Ústí n.L. 16:44 – 16:52, Kolíně 18:42 – 18:57, Olomouci 20:51 – 21:34), příjezd do Prostějova ve 21:59

Co s sebou:
- sportovní obuv do haly, pití a jídlo, šortky na hru; případně i hygienické potřeby na sprchu po zápasech

Případné dotazy:
- David Konečný – 777 001 147 nebo 605 222 060

praha!

na mě se neobracejte...minule se na mě obracela nějaká holka a Janča z toho neměla zrovna radost...tak jsem ji ze sebe musel setřepat...tu holku jako

sraz na nádraží v sobotu v 8:20, návrat předpokládám v 21:59.
Budeme mít trochu času v Praze na případné doplnění zásob, takže nemusíte s sebou všechno tahat z domu

PS: s prázdnou domů rozhodně nepřijedeme, když jsem nápojář :)

mauh (bez ověření) – Út, 30/11/2010 – 23:16

Tebe ty srandičky přejdou