Zakončení sezóny BIG ILL PIG o5

Jana Uherková – Út, 21/05/2013 – 18:18

Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2013 s krycím názvem BIG ILL PIG o5 se blíží mílovými kroky. Uskuteční se již v sobotu 22.6. Sice zůstaneme věrni Běleckému mlýnu, ale po čtyřech letech měníme přímo místo konání. Tentokrát akci pořádáme na Zámečku, tak prosím věnujte pozornost níže uvedenému popisu a přiložené mapce v případě, že toto místo neznáte.

Tak jako každý rok se můžete těšit na něco dobrého na zub i na žízeň. Po celý den bude k dispozici pivo a nealko. Než přijde na řadu pečené selátko, bude možné zahnat hlad párkem v rohlíku.

Nudit vás rozhodně opět nenecháme. Zábavný program pro malé i velké bude tak jako každý rok zajištěn tradičním souborem dobrovolných soutěží, u kterých se pobavíme opravdu všichni. A pokud máte rádi překvapení, potom si určitě nemůžete nechat ujít naši bohatou tombolu.

Očekávat vás budeme od 14:00, ale můžete samozřejmě dorazit kdykoliv během dne. Areál Zámečku se nachází cca 15 minut pěšky od vlakové zastávky Zdětín (vlak přijíždí 13:23). Projdete kolem restaurace a penziónu Bělecký mlýn a první odbočkou se dáte vlevo, na rozcestí zhruba po 50 metrech se dáte cestou vpravo a mírně nahoru.

Pokud budete cestovat autem, nejlépe se k areálu dostanete od Ptenského Dvorka, případně od Hluchova nebo odbočkou mezi Hluchovem a Přemyslovicemi (viz mapka)


Po kliknutí se zobrazí větší mapka.

Pro lepší orientaci bude cesta vyznačena.

Ti z vás, kteří se rozhodnou strávit s námi noc, mohou přespat v budově areálu (200 Kč za osobu). V tomto případě bude nutné, abyste si vzali spacák. Případně je možné i pod stanem, který si přivezete s sebou.

I letos jsme stanovili vstupné. Bude stejné jako minulý rok, tzn. za každého dospělého i dítě vybereme jen 50 Kč, s malou výjimkou – děti menší než metr mají vstup zdarma.

Zaplacením vstupného se automaticky zúčastníte akce „sníme prase“. Kromě prasátka bude vše k dispozici za lidové ceny.

Předchozí ročníky byly úspěšné a velkou zásluhu na tom nesete právě vy, naši hosté, tak snad opět neodmítnete posezení s korfbalovými přáteli a užijete si to s námi.

Pozvání samozřejmě platí i pro vaše drahé polovičky, rodiče, sourozence i vaše děti.

Těšíme se na vás.

Pro aktuální informace můžete sledovat tyto internetové stránky korfbal.prostejov.cz nebo stránky klubu na facebooku, kde najdete tuto pozvánku.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i