SK RG Prostějov je korfbalový klub působící v žákovské, dorostenecké a seniorské kategorii. Hrajeme Českou korfbalovou extraligu - nejvyšší českou seniorskou soutěž. Korfbal je jediná kolektivní míčová hra na světě, kde se v jednom týmu setkávají muži a ženy.

Více o SK RG Prostějov | Více o korfbalu

Sledujte nás na facebooku a instagramu, nový web v přípravě!

Admin – Po, 05/09/2016 – 08:37

Nový web našeho klubu je v přípravě, zatím nás najdete hlavně na našem facebooku a instagramu. Fotky, pozvánky a další informace jsou nyní tam.

Facebook: SK RG Prostějov
Instagram: @korfbalpv

Startuje nová sezóna

Admin – St, 01/09/2021 – 11:15

Se začátkem školního roku startuje i nová sezóna, tréninky, zápasy a vše, co k tomu patří. Samozřejmě jsme všichni zvědaví, co na to covid opatření a vývoj. Každopádně natěšení jsme dost :)

Kategorie:

Pozastavení činnosti z důvodu aktuální situace

Admin – St, 18/03/2020 – 08:20

Stejně jako všechny ostatní sporty i my jsme zastavili činnost na dobu neurčitou. To platí nejen pro soutěže, ale i pro tréninky a další aktivity. Kromě tréninků klubových jsou zastaveny i tréninky školního korfbalu na jednotlivých školách. Stejně tak jsou pozastaveny i aktivity Českého korfbalového svazu. O dalším dění vás budeme informovat.

Mistrovství Evropy do 21 let v Prostějově!

Admin – St, 16/10/2019 – 10:07

Od úterý 15. do soboty 19. října probíhá v naší domácí hale RG a ZŠ Mistrovství Evropy do 21 let. Úterý až čtvrtek hraje naše repre vždy v 16:30, přijďte naše podpořit!

Valná hromada

Jana Uherková – St, 23/05/2018 – 20:48

V neděli 24.6.2018 v 17:00 se uskuteční Valná hromada Oddílu korfbalu Sportovního klubu Prostějov v klubovně Sportovního klubu, Sportovní 1, Prostějov.

Program:

1. Zahájení, schválení programu jednání
2. Volba pracovního předsednictva a pracovních komisí
3. Zpráva o stavu oddílu
4. Zpráva o hospodaření
5. Volba statutárního orgánu pobočného spolku
6. Různé
7. Závěr

Do 15.6.2018 můžete zasílat připomínky k programu a podněty k bodu Různé.

Bc. Jana Uherková

3. kolo extraligy za bod

Martin Uherka – Po, 27/11/2017 – 05:15

Ve třetím kole nás čekal dosud neporažený lídr z Brna, kterého jsme chtěli přinejmenším potrápit a nedat mu nic zadarmo. Jak to nakonec dopadlo si rozklikněte v článku (i když z nadpisu a facebooku asi již víte).

Kategorie:

Jaké bylo soustředění v Enschede?

Jan Mynařík – Čt, 31/08/2017 – 13:27

Týdenní soustředění v Enschede jsme si opět užili. Mohli jsme odcestovat i díky podpoře v podobě finančního příspěvku Olomouckého kraje. Na Instagramu a Facebooku jste mohli postupně sledovat, co vše se dělo. Tady již jen nabídneme shrnující video a děkovný dopis, který jsme našemu partnerskému klubu DOS-WK po soustředění zaslali.

Zakončení sezóny 2017

Jana Uherková – So, 22/04/2017 – 08:38

Sezóna 2016/2017 se nám pomalu blíží ke konci a vy už si asi říkáte, kdy bude ta skvělá akce na závěr ;-) Takže chci vás ujistit, že BIG ILL PIG bude a pro tentokrát si poznamenejte datum 17.6.2017. Bližší informace se včas dozvíte.