Zpravodaj

Hop a je tu Zpravodaj!

Jan Mynařík – Po, 25/05/2009 – 17:43

Nové číslo přináší informace o úspěchu mladších žáků, potvzení extraligy, náboru pro dorostence a seniory, valné hromadě oddílu a dalších nadcházejících akcích. A taky jsou v něm zajímavé fotky z Enschede! V tištěné formě je k dispozici v šatně nebo si jej můžete stáhnout jako PDF! A nenechte si Zpravodaj jenom pro sebe, pošlete ho dál!

Zpravodaj se vrací

Jan Mynařík – Po, 20/04/2009 – 18:35

Přestávka ve vydávání Zpravodaje, způsobená indispozicí autora, je za námi a nové číslo je tu (PDF). Číslo, které shrnuje březen a duben, je vám k dispozici nejenom ke stažení na webu, ale jako obvykle i v tištěné formě na trénincích. Dejte ho přečíst i svému okolí!

Kategorie:

Zpravodaj ... tentokrát pro leden i únor dohromady

Jan Mynařík – Pá, 30/01/2009 – 11:55

Tentokrát vychází Zpravodaj ještě později než posledně, a tak je rovnou pro dva měsíce, protože ke konci února, kdy by vyšlo další číslo, bude redaktor Zpravodaje (já ;-)) indisponován. Takže stahujte, berte si vytištěnou verzi v šatně, předávejte dál a informujte tak svoje okolí o prostějovském korfbalu a dění v něm! PV korfbalový zpravodaj 2009/1-2 (PDF)!

Kategorie:

Prosincový zpravodaj ... pod stromeček!

Jan Mynařík – St, 17/12/2008 – 23:55

Žádný kecy, tady je - PDF! Šťastné a veselé!

Kategorie:

Hledáš něco pro známé či rodiče?

Jan Mynařík – Po, 10/11/2008 – 18:08

... tak potom jim dej nové číslo PV korfbalového zpravodaje! Tentokrát to chtělo pomalu nafukovací stránky nebo mít verzi na A3, kolik toho bylo ... stejně se to nevlezlo úplně všechno. Tentokrát o minižácích a zápasech všech našich týmů! Nezapomeň Zpravodaj ukázat rodině a kamarádům, můžeš se pochlubit, jak to tobě a tvému týmu šlo. Zpravodaj stahuj zde (PDF) nebo ho najdeš vytištěný v šatně!

Kategorie:

Něco ke čtení? PV korfbalový zpravodaj!

Jan Mynařík – Po, 06/10/2008 – 17:03

Tentokrát vyšel zpravodaj v papírové formě dřív než na internetu. Ve chvíli, kdy máte možnost si ho stáhnout (PDF) na našich stránkách, tak si jej již přečetla většina mladších žáků z pondělního tréninku. Toto vydaní kromě shrnutí klubového dění za poslední měsíc přináší i dosud neviděné fotky ze hry DOS-WK Enschede.
V papírové formě si můžete měsíčník vzít na tréninku. Nezapomeňte zpravodaj poslat dál známým, rodině a kamarádům!

Kategorie:

Po prázdninách je tu opět nové číslo zpravodaje

Jan Mynařík – Po, 01/09/2008 – 01:47

Do druhého ročníku vstupuje náš měsíčník se spoustou fotek a dvěma hlavními tématy: ohlédnutí za Maxikorfbalem v Českých Budějovicích a soustředění v Enschede. Stahujte PDF zde nebo si počkejte na tištěnou verzi na tréninku.

Kategorie:

Zpravodaj uzavírá první ročník vydávání

Jan Mynařík – Po, 16/06/2008 – 10:58

Tak jsme úspěšně dokončili první rok vydávání našeho měsíčníku. Cože? Chybí červenec a srpen? Právě vycházející červnové číslo (PDF) je i pro tyto dva měsíce. Sice pak trochu pokulhává označení měsíčník, ale to nevadí. Podle tradice periodik tím pádem musí být třikrát tak objemné ... ale není, pořád to je jeden oboustranně obsazený list A4. Tak se na to mrkněte a dejte to přečíst i doma a známým, pro ně je to určené primárně.

Syndikovat obsah