Svaz

Akademie U19 s hojnou prostějovskou účastí

Jan Mynařík – St, 26/09/2012 – 20:51

Jak již bylo předesláno, od pátku 21. do neděle 23. září se v jihočeské Nové Včelnici uskutečnila Akademie U19. Za náš klub se zúčastnili Nikola Ambrosová, Renata Havlová, Petr Galíček, Tomáš Marek a Alexandr Vyroubal. Jak to tam vypadalo, si můžete přečíst v článku na Extrakorfbalu a prohlédnout fotky.

Soustředění reprezentace opět s prostějovskými talenty

Martin Uherka – St, 19/09/2012 – 09:28

O uplynulém víkendu se uskutečnlo soustředění talentovaných korfbalistů v kategorii U16 ve sportovním areálu Nová Včelnice na jindřichohradecku. Celý víkend se dětem věnoval trenér Hennie Baas a jeho asistent David Konečný. Stejný model čeká i výběr U19, který má společný tréninkový víkend před sebou.

Pozvánka na valnou hromadu svazu pro hráče a rodiče

Jan Mynařík – Út, 10/04/2012 – 13:13

Český korfbalový svaz zve hráče a jejich rodiče k účasti na Valné hromadě Českého korfbalového svazu! Případní zájemci, ozvěte se do komentářů!

Zamávej do kamery!

Jan Mynařík – Út, 11/05/2010 – 16:06

Vyvrcholení korfbalové sezony 2009/2010 se uskuteční ve znojemské hale již tuto sobotu 15. 5. 2010. Těšit se můžete na medailové boje České dorostenecké korfbalové extraligy a České korfbalové extraligy. Finále ČKE bude natáčet Česká televize, která si nemohla vybrat lepší utkání, protože uvidíme souboj Brna s Budějovicemi aneb nejvyrovnanějšího útočného týmu se zabijáckou defenzivou. Je se nač těšit, takže ve Znojmě nemůžeš chybět, a proto zamávej do kamery! Pojedeš, nebo budeš pecivál?

Kategorie:

Nezapomínejte na pravidelné zdravotní prohlídky sportovce!

Jan Mynařík – Pá, 12/06/2009 – 18:02

Český korfbalový svaz upozorňuje sdružené kluby, aby informovaly své hráče o nutnosti pravidelných sportovních prohlídek. Tyto prohlídky by měly odhalit potencionální zdravotní problémy při sportu. Čtěte na stránkách ČKS!

Kategorie:

Jaká byla valná hromada svazu?

Jan Mynařík – Pá, 22/05/2009 – 21:28

V sobotu 16. května se v Praze na Strahově uskutečnil Kongres Českého korfbalového svazu a následná Valná hromada. Hlavními tématy byly finance, mládežnický korfbal, rozvoj korfbalu jako celku a volby do uvolněných funkcí. A tak víme, že svaz má kvůli Sazka aréně peněz opravdu minimum a že kluby budou muset svazu pomoci. A náš předseda, to jako já, je teď i předseda svazu ;-) Více informací v článku na Extrakorfbalu!

Školení trenérů na licenci C

Jan Mynařík – Pá, 03/10/2008 – 17:44

Trenérsko-metodická komise svazu vypisuje školení na trenéry korfbalu třídy C. Toto školení se uskuteční o víkendu 24.-26. října v Kostelci nad Černými lesy. Cena celého školení včetně ubytování (2 noci) a stravy je 800 Kč. Více v článku na Extrakorfbalu. Přípomínám, že minimálně tato licence bude od příští sezony potřeba pro trenéry všech týmů. Účast hlaste svojí sekretářce!

Kategorie:

Pracovní komise svazu přichází s novými pravidly fungování českého korfbalu

Jan Mynařík – Út, 24/06/2008 – 15:17

Extrakorfbal.cz: "V pátek a sobotu 20.-21.6.2008 se v Chřenovicích konalo jednání tzv. pracovní komise, kterou ustanovil Kongres ČKS ze dne 1.5.2008. Výsledkem je stanovení podmínek ohledně počtu mládežnických týmů, počtu a vzdělání trenérů a rozhodčích, zavedení shot-clocku do ČKE už od nadcházející sezony, uvolnění nastupování za A a B týmy jednoho klubu a další. Více naleznete v zápisu z jednání ... ". Viz článek na Extrakorfbalu a zpráva ČKS.
Aktuálně: Výkonný výbor svazu vzal závěry pracovní komise za své a jmenoval nové komise. Viz zpráva na webu svazu.

Syndikovat obsah