Finále

Na finále NEjedeme autobusem!

Jan Mynařík – So, 18/04/2009 – 00:18

AKTUALIZOVÁNO: Pro nedostatečný zájem zájezd autobusu bohužel rušíme! V sobotu 25. 4. 2009 ve znojemské hale TJ Znojmo vyvrcholí dvě nejprestižnější české korfbalové soutěže – Česká korfbalová extraliga a Česká dorostenecká korfbalová extraliga. A z Prostějova vypravuje náš klub autobus! Odjezd je v 8:30 od školy, návrat kolem osmé hodiny večerní. Autobus je hrazen klubem, cesta je pro naše žáky (mini, mladší i starší) a dorostence zadarmo, jejich rodiče mají příspěvek na cestu stanoven na 50Kč, všichni ostatní potom 100Kč. Místo v autobuse je rezervováno v okamžiku zaplacení příspěvku nebo odevzdání podepsaného svolení k cestě od rodičů! Pojeďte se podívat na nejlepší český korfbal!

Finále za dveřmi !

Zdeněk Uherka – Út, 31/03/2009 – 20:27

Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho, ani vy .. kecy kecy kecy, ale co kecy nejsou, je blížící se termín finále - v sobotu 25.4. se vše korfbalové sjede do Znojma podívat, kdo letos pozvedne nad hlavu zlatý pohár vítěze, a my pojedeme taky. Potvrď svoji účast na finále, a pokud víš o někom z nekorfbalistů - diváci, fanoušci - kdo by chtěl jet, napiš sem nebo na můj mail, kolik takových lidí máš, ať víme, kolik autobusů objednat ;-)

Kategorie:

Budou korfbalisté Sportovci města Prostějova?

Jan Mynařík – St, 04/02/2009 – 01:32

...rozhodně jimi být mohou, pokud budeš pro náš extraligový tým hlasovat a zároveň přesvědčíš co nejvíce lidí z Prostějova, aby tak učinili také! V pátek 13. února se v hotelu Tennis Club uskuteční slavnostní vyhlášení a květnové Korfbal Final Four 2008, které pořádal náš klub, již bylo zvoleno jako jeden ze tří sportovních činů roku!
Náš extraligový tým je navíc nominován na Sportovní hvězdu prostějovských médií. Hlasuj proto podle instrukcí ve svých oblíbených novinách nebo podle návodu na stránkách města! Stačí na to e-mail nebo SMS! Uzávěrka ankety je už v pátek 6. února!

Díky všem!

Jan Mynařík – Ne, 18/05/2008 – 22:22

Finále máme z 99% za sebou, zbývá už jen vrátit zapůjčené věci partnerům, spočítat finální náklady i příjmy a nejspíš s odstupem zhodnotit celou akci. Všichni účastníci dosud mluví o naší organizaci jen v superlativech. Chci vyjádřit všem velký dík, ale rozhodčí samotného finále to vyjádřil lépe: "Díky!! Jsem moc rád, že finále proběhlo tak skvělým způsobem a je to důkaz toho, že jako klub opět fungujeme a jsme schopni velkých věcí! Vám-nám všem dobrovolníkům patří velý dík, protože tohle bylo finále se vším všudy a párty nakonec to taky potvrdila :). Někdy bychom se měli sejít a pěkně si poděkovat a pochválit se :-D" A co si z toho beru já? Tolik investované práce (8 lidí průběžně, 23 dobrovolníků v den finále) ukazuje naši sílu. Takhle umět pracovat i pro rozvoj našeho klubu, budeme během několika let úplně jinde!

Kategorie:

Přijď pomoct s přípravou finále

Jan Mynařík – Čt, 15/05/2008 – 15:02

Tento pátek (16.5.2008) nebude seniorský trénink, ale místo něj budou probíhat finální přípravy na sobotní finálový den. Takže žádné volno ;-), přijdi pomoci s přípravnými pracemi! Sraz je v 19:00!

Prostějovský deník: Korfbal Final Four 2008 vyvrcholí v Prostějově

Jan Mynařík – St, 14/05/2008 – 13:36

"Už v sobotu se rozhodne o nejlepších týmech české extraligy. Jelikož jako místo vyvrcholení sezony tohoto zajímavého a stále poněkud tabuizovaného sportu je Prostějov, přináší vám Deník seznámení možná pro většinu veřejnosti s neznámým." Více v článku na stránkách Prostějovského deníku! Tamtéž i rozhovor s Martinem Uherkou, rozhodčím finále ČKE. A v neposlední řadě: Po stopách hry, která maže rozdíly. Články jsou součástí celé strany o korfbalu ve středečním vydání.

Korfbal Final Four 2008 - Prostějov, sobota 17.5.2008

Jan Mynařík – Út, 13/05/2008 – 21:01

V sobotu 17.5. se setkají příznivci nejlepšího českého korfbalu v Prostějově ve sportovní hale RG a ZŠ na Studentské ulici. Pořadatelem je náš korfbalový klub SK RG Prostějov!

Program:

• 9:30 - o 3. místo ČDKE: KC Moravská Třebová - KCC Sokol České Budějovice
  • 11:30 - finále ČDKE: TJ Znojmo MS YMCA - VKC Kolín
  • 14:30 - o 3. místo ČKE: KCC Sokol České Budějovice - VSK VUT Brno
  • 16:30 - finále ČKE: TJ Znojmo MS YMCA - VKC Kolín

Více informací naleznete na http://www.korfbal.cz/

Kategorie:

Extraligový finálový den již příští sobotu!

Jan Mynařík – So, 10/05/2008 – 00:11

Už se to blíží, velká akce pořádaná naším klubem je témeř tu. Viz článek na extrakorfbalu! Naši členové, když vás někdo z organizátorů požádá o pomoc, přiložte ruku k dílu. Jinak samozřejmě všechny čekáme v sobotu 17. května v hledišti!

Syndikovat obsah