Valná hromada

Jana Uherková – St, 23/05/2018 – 20:48

V neděli 24.6.2018 v 17:00 se uskuteční Valná hromada Oddílu korfbalu Sportovního klubu Prostějov v klubovně Sportovního klubu, Sportovní 1, Prostějov.

Program:

1. Zahájení, schválení programu jednání
2. Volba pracovního předsednictva a pracovních komisí
3. Zpráva o stavu oddílu
4. Zpráva o hospodaření
5. Volba statutárního orgánu pobočného spolku
6. Různé
7. Závěr

Do 15.6.2018 můžete zasílat připomínky k programu a podněty k bodu Různé.

Bc. Jana Uherková

Valná hromada

Jana Uherková – Út, 30/08/2016 – 14:58

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU
ODDÍLU KORFBALU SPORTOVNÍHO KLUBU PROSTĚJOV

Valná hromada nebyla v pátek 30.9.2016 usnášeníschopná. Předsedkyně oddílu je velmi zklamaná nízkou účastí. Do 15 dnů, tj. do 15.10.2016 bude rozhodnuto o novém termínu mimořádné valné hromady. Sledujte pozorně naše stránky.

ME U21 začíná už dnes

Jana Uherková – Ne, 06/07/2014 – 13:29

Mistrovství Evropy hráčů do 21 let se koná 6. - 12. července v Olomouci, ve sportovní hale Univerzity Palackého. Přijďte se podívat ;-)

Dnes, v neděli 6.7., začíná Česká republika s týmem Belgie v 17:15.

Kategorie:

Zakončení korfbalové sezóny "BIP o5"

Jana Uherková – Pá, 22/03/2013 – 13:16

I když letošní korfbalová sezóna není zdaleka u konce, už plánujeme, jak ji zase pořádně ukončíme ;-) Prozatím je důležité, abyste znali termín - takže si do kalendáře pěkně zdůrazněte sobotu 22.6.2013.
Další informace už o tomto víkendu 18.5. - 19.5. !!!

Kategorie:

Budou naši starší žáci vyhlášeni Sportovcem Prostějovska?

Jan Mynařík – St, 05/12/2012 – 21:15

V pondělí 10.12.2012 od 17.00 hod proběhne v Městském divadle slavnostní vyhlášení ankety Sportovec Prostějovska 2012. Na sekretariátu OS ČSTV (Česká 15, Prostějov) jsou k dispozici volné vstupenky, můžete si je vyzvednout a podpořit naše sportovce. Bylo by nemilé vyhrát a aby tam nikdo od nás nebyl :) Je možné vzít rodinné příslušníky a známé. Vstupenky budou i před zahájením akce přímo v divadle.

Opět domácí korfbalový víkend

Jan Mynařík – Pá, 23/11/2012 – 16:54

V sobotu 24.11. přijede poměřit své síly s domácím extraligovým výběrem slovenská Prievidza. Zápas Korfbalové ligy rezerv začíná ve 14:30, následně dojde na zlatý hřeb večera, když v 16:30 začne zápas Prostějov vs. Prievidza o body do tabulky České korfbalové extraligy.
V neděli 25.11. potom vyzvou naši dorostenci hosty z Moravské Třebové, utkání začínají v 15:30 a 17:30. Všechny zápasy se hrají v naší domácí sportovní hale RG a ZŠ na Studentské ulici.

Víkend plný top korfbalu

Jan Mynařík – Čt, 08/11/2012 – 23:41

Je to opět tady, celý víkend plný korfbalu! A doma v Prostějově! Nejprve extraligový tým přivítá v sobotu 10.11. ve 14:30 soupeře z Brna v moravském derby, aby následně i naše rezerva vyzvala Jihomoravany v 16:30. A v neděli potom v 9:00 a v 11:00 popasují prostějovští dorostenci síly s juniory SK Slavia Havířov. Neseďte doma a přijďte nás podpořit!

Senioři i dorostenci poprvé doma

Jana Uherková – Po, 01/10/2012 – 19:48

O následujícím víkendu se poprvé v letošní sezóně na domácí palubovce představí dorostenecký tým i tým seniorů. Soupeřem v obou případech bude tým z Českých Budějovic.

V sobotu 6.10. odehrají dorostenci svá utkání ve 14:30 a 16:30.

V neděli 7.10. senioři nejprve odehrají ve 14:30 zápas Korfbalové ligy rezerv, v 16:30 utkání České korfbalové extraligy.

Přijďte se podívat a podpořit prostějovské týmy!

Syndikovat obsah